ورزشی

فدراسیون و سازمان لیگ کنار باشگاه‌ها هستند

کامرانی فال: کنفدراسیون ها و سازمان های لیگ با باشگاه ها هستند

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مسئولیت بسیار سنگینی در قبال باشگاه ها دارند باید به باشگاه ها کمک کنند تا فوتبال باشگاهی زیباتر شود و اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال ملی بیفتد.

به گزارش خبرگزاری بنا؛ حسن کامرانی فال دبیرکل فدراسیون فوتبال در جلسه مدیران تیم های لیگ برتر و دسته اول گفت: همچنین با تسلیت ایام سوگواری سالوا و سالا از زحمات جناب آقای بهاروند تشکر می کنم. رئیس سابق سازمان لیگ باید بگوید در فوتبال ساحلی و فوتسال داخلی افتخارات جهانی داریم اما چرا نتوانسته ایم موفقیت های فوتبال ساحلی و فوتسال را در دنیا تکرار کنیم؟پارچه پشمی؟ وظیفه ما ایجاد یک الگو و رفتار جدید از فوتبال و انجام کارهای بزرگ در باشگاه است.

وی افزود: در لیگ معتبر جهانی، مدیران تیم ها به هم احترام می گذارند و به هم حرف های خوبی می زنند، اما در فوتبال چنین چیزی را نمی بینیم. بازیکنان هر دو تیم باید در زمین مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: خوشبختانه فوتبال ما در چند سال گذشته رویه‌های بهتر و مناسب‌تری را در پیش گرفته است و باشگاه‌ها برای رشد و توسعه فوتبال تلاش می‌کنند.

وی افزود: در خارج از کشور خبرهای زیادی از زیبایی فوتبال مانور شنیده می شود اما متاسفانه در فوتبال ایران رسانه ها بر انتشار خط لمسی تاکید بیشتری دارند، چرا اتفاقات خوب فوتبال ما کمتر در رسانه ها منعکس می شود. ? در حالی که فعالیت های فرهنگی مثبت زیادی در فوتبال کشور در حال انجام است.

نمایشگاه کامرانی تاکید کرد: انجمن های فوتبال و سازمان های لیگ مسئولیت سنگینی در قبال باشگاه ها دارند باید کمک کنیم فوتبال باشگاهی زیباتر شود و اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال ملی بیفتد. ایرانی ها مردم باهوشی هستند و ما می توانیم از این هوش به شکل مثبتی برای رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا