فرهنگ و هنر

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی اسپانیا

دانشگاه IE مادرید ، با همکاری انجمن هنر و بوم شناسی حلقه آبی ، فراخوان دومین جشنواره بین المللی موسیقی (IESFF) را اعلام کرد.

به گزارش patc ، فراخوان دومین جشنواره دانشجویی IESFF به انزوای مهارت های داستان نویسی و همچنین ویژگی های شخصی و تجربه شخصی فیلمسازان با هدف گذر از دانشگاه های اسپانیا و شرکت در انجمن هنر و بوم شناسی دایره آبی اختصاص دارد. تجارب مختلف انسانی را بهم پیوند دهید. منتشر شده است

این جشنواره فیلم با هدف اتصال روایت ها از سراسر جهان ، اتصال دنیای تجارت و هنر و کشف و معرفی سه نوع استعداد جوان است: فیلم کوتاه با مضمون رایگان ، فیلم کوتاه با تمرکز بر توسعه پایدار و محیط و فیلم کوتاه به زبان اسپانیایی. آثار هنرمندان دانشجو از سراسر جهان را می پذیرد.

آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار برای اولین جشنواره هنری IESFF اسپانیا 16 فوریه 2017 است و آخرین مهلت این کنفرانس آوریل 1400 است.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به قسمت ثبت نام filmfreeway.com/iesff مراجعه و آثار خود را ارسال کنند.

فیلمسازان ایرانی می توانند بدون پرداخت هزینه ورودی ، از کد تخفیف IRSUBMISSION برای شرکت در جشنواره به صورت کاملاً رایگان استفاده کنند.

متقاضیان همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت iesff.com مراجعه کرده و قوانین جشنواره را درک کنند.

اولین جشنواره بین المللی موسیقی (IESFF) در آوریل 1400 برگزار می شود. این دانشگاه با حضور دانشگاه IE در اسپانیا و انجمن هنر و بوم شناسی دایره آبی به میزبانی شاهین جوادی نژاد برگزار می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا