عمومی

فراهم بودن امکانات شوق زیارت را افزایش می‌دهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مراسم «تشکر از خدمات» تجلیل از زائران امام رضا (ع)یک) در دهه آخر صفر، پنجشنبه شب در محل نمایشگاه و همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی نیز در این مراسم از زحمات زائران برای پذیرایی از امام رضا (ع) قدردانی کرد.یک)، بیان کرد: همه ما نیازمند ارتباط با اولیای الهی هستیم، امام مرکز نور، هدایت و تولید سعادت است و زیارت وسیله ای برای رسیدن به آن هدف است.

وی ادامه داد: امامان زندگی و واقعیت هستند، کسانی که زندگی انسان را می خواهند و به دنبال رفتار انسانی هستند، ائمه سرچشمه آن هستند، اگر آنها را از زندگی خود حذف کنیم زندگی ما تغییر می کند تا تیره و تار شود، هیچکس به مقصد نمی رسد. تاریکی.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه فکر می کنید کارتان مهم است، افزود: شما به هر نحوی کمک می کنید تا زیارتی که مورد نیاز است فراهم کنید، امکانات و امکانات، امنیت و امکانات را در اختیار مردم قرار می دهید تا حال مردم خوب باشد. بازدید محلی و دانشی که زائر می یابد، شما در تحولی که در او ایجاد می کنید سهیم هستید.

وی تاکید کرد که از امام رضا (ع) تشکر می کنیم.یک) بدانیم که به ما شأن خدمتگزاری مهمان را دادند.

مولوی با اشاره به اقدامات بی‌سابقه‌ای که در یک دهه گذشته برای آماده‌سازی تسهیلات برای زائران سفر انجام شده است، گفت: دهه صفر امسال پدیده‌ای منحصربه‌فرد است که در سایه همدلی و هم‌افزایی رخ داده است.

وی افزود: از مردم مشهد نیز تشکر می کنم که به سر کار آمدند و در میزبانی از زائران کمک زیادی کردند، مردمی که خدمات زیادی ارائه می دهند، علاوه بر این خدمات، بسیاری از مردم خانه های خود را به زائران ارائه می دهند، این قابل تقدیر است.

دکمه بازگشت به بالا