عمومی

فولاد ازنا دهه فجر به تولید می‌رسد/ از جاده ازنا – شازند چه خبر؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسین گودرزی در گفتگو با خبرنگار آنلاین درباره آخرین وضعیت کارخانه فولاد ازنا اظهار داشت: این واحد حدود 12 سال است که از تولید خارج شده است.

تعهد به تولید فولاد ازنا ده سال پیش در فجر

وی با بیان اینکه با تلاش زیاد حدود 80 مهندس در حال راه اندازی مجدد هستند، افزود: امیدواریم این کارخانه بتواند دهه فجر 1401 را به مدت ده سال تولید کند.

فولاد ازنا در دهه فجر تولید می شود / جاده ازنا - شازند چطور؟

نماینده مردم دورود و ازنا در کنفرانس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به پیگیری اجرای فاز تکمیلی کارخانه دوغ دورود گفت: فاز چهارم کارخانه سیمان دورود حدوداً متوقف شده است. 16 سال، شروع شده است.

گودرزی افزود: در حال حاضر کارخانه سیمان پیشرفت خوبی دارد و با آغاز فعالیت پیمانکاران این پروژه برای بیش از 100 نفر مشغول به کار خواهد شد.

تعهد برای تکمیل جاده ازنا – شازند در سال جاری

وی درباره تکمیل سد «کمندان» شهرستان ازنا گفت: این سد در اسفندماه دچار آبگیری شد.

فولاد ازنا در دهه فجر تولید می شود / جاده ازنا - شازند چطور؟

نماینده مردم دورود و ازنا در همایش شورای اسلامی با اشاره به چهارخطه شدن جاده ازنا – شازند گفت: در حال حاضر 9 کیلومتر از 16 کیلومتر پایانی پروژه آماده روکش آسفالت است.

گودرزی گفت: در سال 1401 نیز 6 کیلومتر دیگر از این پروژه راهسازی به بهره برداری می رسد.

پیمانکار آتش نشانی دورود با پروژه

وی درباره پروژه کمربندی دورود گفت: در حالی که چندین دهه این پروژه متوقف شده بود، هر دو پیمانکار اخراج شدند.

نماینده مردم دورود و ازنا در همایش شورای اسلامی گفت: پیمانکار این پروژه تا 20 فروردین انتخاب می شود.

فولاد ازنا در دهه فجر تولید می شود / جاده ازنا - شازند چطور؟

گودرزی افزود: اعتبار این پروژه نیز داده شده و قول افتتاح خط رفت و برگشت را در سال 1401 دادند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص پروژه جدید بیمارستان دورود افزود: احداث این بیمارستان یکی از نیازهای اساسی شهرستان است.

400 میلیارد دلار برای بیمارستان جدید دورود در سفر رئیس جمهور اختصاص یافت

نماینده مردم دورود و ازنا در همایش شورای اسلامی با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه هم اکنون آغاز شده است، تاکید کرد: فاز اول پروژه در موعد مقرر تکمیل و فاز دوم به عنوان پیمانکار تعیین شده است.

فولاد ازنا در دهه فجر تولید می شود / جاده ازنا - شازند چطور؟

گودرزی افزود: تجهیزات کارگاهی پروژه بیمارستان تکمیل و به بهره برداری رسیده و در سفر رئیس جمهور 400 میلیارد تومان برای این پروژه اختصاص یافته است.

200 میلیارد برای پروژه تصفیه فاضلاب دورود در سفر رئیس جمهور اختصاص یافت

وی با اشاره به طرح توسعه بیمارستان نرگس استرود برای تبدیل آن به بیمارستان عمومی با 64 تخت، ادامه داد: فاز اول این پروژه به اتمام رسیده و فاز دوم آن در حال انجام است.

نماینده دورود و ازنه در همایش شورای اسلامی گفت: طرح توسعه بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا، تجهیز بیمارستان به تجهیزات مختلف، استفاده از کلینیک درمان با تخت مؤمن آباد از دیگر پروژه ها است. در دستور کار قرار گرفته یا مورد بهره برداری قرار گرفته است.

گودلزی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه زایشگاه بیمارستان هفتیل دورود و فاز دوم این بیمارستان رو به اتمام است، افزود: این حرکت گشایش خوبی در منطقه و منطقه ایجاد می کند.

وی با اشاره به پیگیری برای حل مشکل کارخانه داروسازی بایر افلق گفت: فاز اول پروژه فاضلاب دورود نیز در حال انجام است و در سفر رئیس جمهور به این کارخانه 200 میلیارد تن برای ساخت این تاسیسات اختصاص یافت. لرستان.”

دکمه بازگشت به بالا