فرهنگ و هنر

قدرت شهید پس از شهادت جهانی می‌شود/ «حماقت» ویژگی شاخص دشمن

patc/گلشتاین مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان شهادت سردار سلیمانی و جوانان این مزوبم را نشانه حماقت دشمن می داند و می گوید: دشمن قدرت شهدا را جاودانه و جهانی می کند.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین شامگاه چهارشنبه 18 شهریورماه در یادواره شهدای عقیلی جامعه کردکوی اظهار داشت: در مجموع همه دشمنان ما با وجود تلاشی که برای مبارزه با جبهه حق طلبی دارند انسان های نادانی هستند. با جنگ، تحریم، موانع و انواع تحریکات و انواع مشکلات ایجاد می کنند، اما احمقند. یکی از نشانه های حماقت آنها نفهمیدن آیات قرآن است.

وی با اشاره به آیه ای از قرآن افزود: شهادت انسان، رهایی روح او از کالبد جسمانی اش، همه دنیا را تحت تأثیر قرار می دهد. در واقع همه دنیا منطقه عمل شهیدی می شود که شهادتش نه تنها بین المللی بلکه تاریخی است و به همین دلیل مبارزه چمران ها، اندرزگه ها و دیگران ادامه دارد.

اقتدار امروز جبهه حق ثمره مجاهدت شهداست

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه جبهه حق در طول زمان قویتر شده است، گفت: امروز 43 سال است که انقلاب اسلامی را با اقتدار و اقتدار جناح راست جلو بردیم. جبهه بر اساس انقلاب اول اسلامی شکل گرفته است و به گفته شهید سردار سلیمانی تنها 8 جوان برای دفاع از کشور ایستادند اما با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی با وجود موانع و مشکلات متعدد، دشمنان و جاسوسان و مدیران خائن. ، جوان ما از معبد آل البیت در هزاران کیلومتر دورتر دفاع کنید. الف) لباس جنگ می پوشند.

گرزین با بیان اینکه قدرت امروز جبهه حق با گذشته قابل مقایسه نیست، افزود: قدرتی که امروز جبهه حق با همت مردم و رهبری حکیمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) به دست آورده است، قابل مقایسه نیست. این دستاورد بزرگ در مقایسه با گذشته حاصل تلاش شهداست.

وی با بیان اینکه شهید برای تقویت جبهه حق رزق ویژه ای از خداوند گرفت، خاطرنشان کرد: حماقت دشمن باعث شد شهادت سردار سلیمانی و جوانان این مملکت را فراموش کند و قدرتش جاودانه و جهانی باشد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا