خانواده و جامعه

قدردانی از زحمات پرستاران با پویش «سنگ تمام گذاشتید»

همزمان با ولادت حضرت زینب کبری (س) پویش فرهنگی «شما نقطه پایان را بگذارید» به منظور قدردانی از زحمات کادر درمانی به ویژه پرستاران در تهران به نمایش عمومی درآمد.

به گزارش patc، سازمان زیباسازی شهر تهران و جمادی الاول همزمان با پنجمین روز و میلاد حضرت زینب کبری(س) طرح فرهنگی چاپ شده با بیانیه حضرت و شعار «از تلاش دریغ نمی کنید» به طور همزمان به نمایش درآوردند؛ مافوق مقام معظم رهبری به کادر درمانی به ویژه احترام می گذارند. پرستاران

سازمان زیباسازی شهر تهران پل ها، عرشه سازه های قابل حمل و سیار بسیاری را به این معضل اختصاص داده است. از سوی دیگر در مدتی که این سازمان با وزارت بهداشت ارتباط برقرار کرده و تصاویری از خدمات کادر درمانی بیمارستان ها به ویژه در بیمارستان های مرتبط با کرونا را درخواست کرده است، سازه های تبلیغاتی محیطی به این تصاویر اختصاص یافته و در سطح شهر به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش وزارت ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، تصاویر فوق از مرکز قلب تهران، رازی، مهدیه، طرفه، امام خمینی(ره)، مسیح دانشوری، 15 خرداد، حضرت فاطمه، بهرامی، لقمان، مفید، تجریش، یاس، امیرالعلم و شهدای فیروزآبادی دریافت کردند و تصویر پرسنل هر بیمارستان در مقابل همان بیمارستان به نمایش درآمد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا