استان ها

قلمرو کشورمان به سواحل مدیترانه رسیده است/ دشمن بر طبل توخالی نفاق می‌زند

patc/گلستان فرمانده سابق سپاه قدس شرق کشور با بیان اینکه امروز سرزمین های دفاعی، جغرافیایی، سیاسی و نظامی کشورمان از مرز عبور کرده و به سواحل مدیترانه رسیده است، افزود: دشمن بر طبل توخالی نفاق ایستاده است و صدایی ندارد. ”

سردار عباس ییلاقی صبح امروز در مراسم یادواره 600 شهید گلستان در حسینیه ثارالله گرگان با بیان اینکه بخش زیادی از شهدای گلستان را دانش آموزان و فرهنگیان تشکیل می دادند، گفت: نقش مهم دوران قبل از انقلاب و رژه از انقلاب تا کنون. ، توسط دو کلاس دانش آموزی و دانش آموزی در دو روز 22 آبان و 25 آذر به فرمان امام راحل (ره) ثبت شده در تقویم کشورمان انجام شد.

فرمانده سابق سپاه قدس شرق کشور با اشاره به اینکه اکثر شهدای دوران انقلاب در سنین جوانی وارد عرصه دفاع شدند، ادامه داد: آمریکایی ها از ابتدا انقلاب و ملت ایران را دشمن اعلام کرده اند. وقتی برای اولین بار این روشنفکران را دیدند.

وی با تاکید بر اینکه در روزهای اول انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی، رزمندگان اسلام با دستان خالی با استکبار مبارزه کردند، افزود: ابزار و تاسیسات جنگی دشمن با ما قابل مقایسه نیست، بلکه وحدت، انسجام و دفاع آرمان است. مهم‌ترین راز، جایگاه رزمنده است.

خاک ما به سواحل مدیترانه رسیده است / نفاق دشمن خالی است

سردار ییلاقی با اشاره به 36 هزار شهید دانش آموز و فرهنگی کشور، خاطرنشان کرد: جوان ترین شهید کشور دانش آموز 11 ساله اهل سنت سیستان و بلوچستان است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان امروز بر طبل توخالی جدایی و نفاق می کوبند، خاموش و البته بی اطلاع از تاریخ انقلاب و نبرد هشت ساله دفاع از حریم ملت ایران هستند، افزود: جمهوری اسلامی ایران ایران تا الان دل رزمندگان به اسلام گرایش داشت. امام راحل، انقلاب و مرجعیت دینی پیوند تنگاتنگی با یکدیگر دارند و این رمز پیروزی آنها در همه عرصه هاست.

فرمانده سابق سپاه قدس شرق کشور به برخی از اقدامات شهید حاج قاسم سلیمانی در جهاد در راه اسلام و دفاع از انقلاب اشاره کرد و گفت: این شهدا متواضع، متقی و متدین بودند. وی گفت: اگر آمریکایی‌ها دیروز به راحتی به تنگه هرمز دسترسی داشتند، اما امروز سرزمین‌های دفاعی، جغرافیایی، سیاسی و نظامی کشورمان از مرز تا سواحل مدیترانه سرزمین‌های اشغالی عبور کرده است.

وی از تجزیه طلبی، جنگ نظامی و تروریسم به عنوان یکی از ابزارهای درازمدت دشمن برای به خطر انداختن کشور ما یاد کرد و یادآور شد: امروز مسئولیت همه بخش ها سنگین است و باید با دشمنی که از همه ائتلاف های ممکن استفاده می کند، مقابله کنیم. جنگ بر سر کشور مابرخیز

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا