عمومی

قوچان، گناباد، تربت حیدریه و سرخس، مقصد نخست هیئت وزیران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، وزیر ورزش در نخستین روز از سفر هیات دولت به خراسان رضوی که در چارچوب هجدهمین سفر استانی دولت سیزدهم، امور داخلی، انرژی، میراث فرهنگی، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی انجام می شود. و جوانان، معاون توسعه روستایی و منطقه ای سلب شده از ریاست جمهوری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران وارد استان شدند و به مناطق مختلف مشهد و استان سفر کردند. نماینده رئیس جمهور

وزیر کشور پس از ورود به مشهد مقدس با حضور در شهرک شهید رجایی یکی از مناطق محروم مشهد از وضعیت این منطقه مطلع شد و سپس در مراسم رونمایی از ناوگان اتوبوسرانی شهدا شرکت کرد. 110 دستگاه اتوبوس شامل 83 دستگاه اتوبوس جدید و 27 دستگاه اتوبوس نوسازی شده در میدان شهدای شهر افزایش یافته است.

احمد وحیدی در ادامه برنامه سفر هیئت دولت به خراسان رضوی در روز اول سفر با حضور در قطار شهری مشهد در سه خط یک به حرم مطهر چهارشنبه شب ساخت و تجهیز شد.

وی در حاشیه این بازدیدها در جلسه ای در شهر مشهد به سخنان نمایندگان مردم نشست و سوالات و دغدغه های آنان را شنید.

علی اکبر محرابیان نیز پس از ورود به مشهد در جمع خبرنگاران حاضر شد و عزم دولت برای ساخت نیروگاه را اعلام کرد. قابل تکرار دولت سیزدهم جدید گفت؛ وزیر نیرو پس از زیارت مزار بهلول گنابادی برای دیدار با مردم گناباد راهی گناباد شد.

وزیر نیرو علاوه بر برنامه های مذکور با حضور در منزل شهید «سیدعلی رضازاده» از این شهید والامقام ادای احترام کرد.

پس از ورود وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مشهد، در پایانه اتوبوسرانی امام رضا (ع)ه) شهر فعلی و برنامه ریزی پایانه اتوبوسرانی امام رضا (ع) “باغ ایرانیان ایوان سلام”ه) افتتاحیه مشهد؛ ضرغامی پس از شنیدن سوالات و نگرانی های مسافران در پایانه اتوبوسرانی امام رضا (ع)ه)از پیشینه تاریخی اطراف حرم رضوی بازدید کرد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش سیزدهمین برنامه سفر استانی خود را در دولت سیزدهم عصر چهارشنبه در کلاته برفی یکی از مناطق فقیرنشین مشهد آغاز کرد. روستای برفی مدرسه ای را افتتاح کرد – خیرین بسازید و با آنها گفتگو کنید.

وزیر راه و شهرسازی پس از ورود به مشهد مقدس از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد بازدید کرد.

سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در اولین روز سفر خود به خراسان رضوی از پروژه استخر نیمه تمام سرپوشیده تربت حیدریه بازدید کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در سفر به صلاح برای آگاهی از مسائل و مشکلات مردم این منطقه با مردم این شهرستان مرزی به صورت چهره به چهره گفت وگو کرد.

علی سراجیق رئیس سازمان محیط زیست که به عنوان فرستاده ویژه رئیس جمهور به قوزان رفته بود پس از بازدید از تصفیه خانه فاضلاب قوزان از کمیته اداری شهرداری بازدید کرد.

دکمه بازگشت به بالا