عمومی

قیمت میلیاردی برای شماره های لاکچری

شماره همراه اول 1 (رقم اول بعد از 0912 1) و قیمت سیم کارت با 5 رقم آخر 1.09 میلیارد تومان است. 4 رقم آخر یک سیم کارت دیگر با کد 2 2000 و قیمت 1 میلیارد و 300 میلیون تومان است.

به گزارش patc خراسان او نوشت: «در حالی که این روزها تعداد کمی از افراد شماره موبایل دیگران را نگه می‌دارند، زیرا عموماً همه شماره‌ها را در گوشی خود نگه می‌دارند، بازار شماره‌های سیم‌کارت رند همچنان داغ است. مثلاً خرید شماره‌ای با همان 5 رقم آخر خط 0912 هزینه دارد. 1.5 میلیارد تومان.اگر به اینترنت و خرید و فروش پلتفرم ها مراجعه کنید و عبارت رند سیم را جستجو کنید معاملات هیجان انگیز و گران قیمتی به شما دست می دهد.قیمت گذاری سیم کارت راند محاسبه خاص خود را دارد، اصطلاحاتی مانند آینه RAND SIM وجود دارد. ، دو سیم کارت رند، نردبانی رند سیم و … در بازار.

سیم کارت رند چنده؟

به چندین وب سایت و پلتفرم که سیم کارت رند می فروشند رفتم. با دیدن برخی قیمت ها برای سیم کارت ها غاز شدم! به عنوان مثال شماره تلفن همراه اول 1 است (رقم اول بعد از 0912 عدد 1 است) و قیمت سیم کارت با 5 در 5 رقم آخر 1 میلیارد و 900 میلیون تومان است. 4 رقم آخر یک سیم کارت دیگر با کد 2 2000 و قیمت 1 میلیارد و 300 میلیون تومان است. جالب است بدانید در مورد معیارهای ارزش گذاری سیم کارت های رند نکات زیادی وجود دارد. پیشوند یا استانی که سیم کارت در آن صادر می شود، وضعیت آن شامل صفر یا استفاده شده، نوع آن یعنی دائمی یا اعتباری است و مهمتر از همه اپراتور آن تأثیر زیادی دارد. علاوه بر این، نوع رند ملاک اصلی قیمت گذاری در نظر گرفته شده است و در بخشی دیگر از این سند به توضیح آنها می پردازد. به عنوان مثال قیمت یک سیم کارت رند ایرانسل 0901 با چهار رقم آخر 1111 900 میلیون تومان است. آن ارقام برای سایر اپراتورها کمتر از 300 میلیون تومان است.

30 میلیارد عدد هم داریم!

یکی از فروشندگان سیم کارت در گفت و گو با تجارت نیوز توضیح داد که شماره های خیلی خاص و کاملا راندی زیاد نیست و در آخر 5 تا 6 عدد وجود دارد. فروشنده گفت: اعداد نداریم اما اگر بود بین 3 تا 40 میلیارد تومان می شد مثلاً یک عدد هفت یک یا هفت دو عددی حدود 3 تا 40 میلیارد تومان می شد.

«فرارو» در گزارش منتشر شده در سال جاری به نکته جالبی اشاره کرده و نوشته است خرید چهار 1111 برتر و سه 330 آخر خط 0912 به 2 میلیارد تومان و 500 میلیون تومان وجه نقد نیاز دارد که فروشنده گفت سیم کارت است. قیمت کد 1 بین 40 تا 46 میلیون تومان است و در صورت مطابقت اعداد زیر ارزش خط به 300 تا 500 میلیون تومان افزایش می یابد. خط 0912 کد 2 و 3 حداقل 14 میلیون تومان نیاز دارد. سیم کارت های دست دوم 0912 کد 4 و 5 از 10 میلیون تومان و سیم کارت تلفن همراه اول کد 6 از 9 میلیون تومان شروع می شود. سیم کارت 0912 را می توانید 8 میلیون تومان خریداری کنید و قیمت خرید خط هشتم 0912 حداقل به 7 میلیون تومان می رسد.

رایج ترین اصطلاحات استفاده شده از سیم کارت RAND

قیمت رند سیم محاسبه خاص خود را دارد؛ در این بازار با سیم های رند آینه ای، سیم های رند دوگانه، سیم های نردبانی رند، سیم های هزار رند، سیم های رند معمولی مانند کارت، قیمت سیم کارت را تعیین می کنند. در ادامه با تعاریف پرکاربردترین اصطلاحات سیم کارت رند آشنا می شوید که در کنار هم قرار گرفته اند و بر اساس آن قیمت گذاری می شوند.

سیم کارت رند پلت

این مدل شامل اعدادی است که چهار رقم اول یا آخر آنها مساوی است، اگر دو رقم را با دو رقم از هم جدا کنیم و یک یا ده های آنها یکسان باشد، به دو دسته تقسیم می شوند: از اول شروع می شود و شروع از آخرین شروع می شود. . مثلا چهار رقم آخر 4544 یا 3332 و …

سیم کارت آبی آینه ای

این نوع رند شامل اعدادی است که حداقل چهار رقم اول یا آخر عدد را دارند. مانند: 1551 … 0912. اگر سه رقم اول عدد یکسان باشد، یک عدد رند تصویر آینه ای محسوب می شود.

سیم کارت میلیون رند

اعدادی که حداقل پنج صفر در آنها وجود دارد، میلیون ها و با کیفیت بالا خوانده می شوند.

سیم کارت رند تکراری

اگر عددی به طور متوالی در یک عدد تکرار شود، آن را رند تکرار شونده می نامند. هر چه عدد مورد نظر بیشتر تکرار شود، کیفیت عدد بالاتر است.

تکرار شماره از پیش تعیین شده RAND SIM

برای سهولت حافظه، اعداد با پیشوندهای مکرر در ابتدا یا پایان، اعداد رند در نظر گرفته می شوند.

تاریخ تولد رند سیم

عددی که با تاریخ تولد (معمولاً یکی از سالهای شمسی) شروع یا پایان می یابد، تاریخ تولد رند نامیده می شود. مثلا 1380…0915.

سیم کارت رند لیبرا

عددی که سه رقم اول آن دقیقاً با سه رقم آخر آن برابری می کند، رند لیبرا نامیده می شود. مثلا 917. 917…

سیم کارت تصادفی

اگر حداقل سه رقم از یک عدد به طور متوالی در ابتدا یا انتهای عدد قرار گیرند، آن را رند ترتیبی می نامند و اعداد به دو مدل تقسیم می شوند: ترتیبی که از اول شروع می شود و ترتیبی که از آخر شروع می شود. مثلا 6789…0912.

سیم کارت ها را جفتی رند کنید

اعداد بعد از عدد اول یا انتهای عدد دو رقمی هستند و به اعدادی که دو رقم مشابه دارند جفت رند می گویند. به عنوان مثال: 6565…0915 یا 2626…0915. این نوع اعداد رند دارای انواعی مانند جفت هایی هستند که از جفت اول شروع می شوند، جفت ها از آخری شروع می شوند، سه جفت از جفت اول شروع می شوند و سه جفت از آخرین جفت شروع می شوند.

سیم کارت 10 رند

در این نوع اعدادی که عدد را تشکیل می دهند مضرب 10 هستند و یا مضرب های 10 در ابتدا یا انتهای عدد قرار می گیرند. مثلا 6070….0915.

سیم کارت 10000 رند و 10000 رند

همانطور که از نام آن مشخص است، اعداد در ابتدا یا انتهای یک عدد به صورت هزاران، هزاران یا مضرب آن قرار می گیرند. مثلا 50000…0913.
سیم کارت RAND از 2 رقم تشکیل شده است

اگر عدد فقط از دو عدد تشکیل شده باشد قیمت بالایی دارد و رند محسوب می شود.

Rand sim 2 رقم از 1 را تکرار می کند

اگر چهار رقم اول یا آخر یک عدد xxyy باشد، یک عدد رند از این نوع را تشکیل می دهند.

رند چند رقمی که با اولین یا آخرین یا شروع می شود

به طور کلی، یک عدد در این دسته قرار می گیرد که دارای یک رقم تکرار شونده مداوم باشد، می تواند از 3 رقم تا 7 رقم باشد. همچنین می توان آن را در ابتدا، وسط یا انتهای یک عدد قرار داد. مثلا 222…0913 یا…999…0910 یا…0912222 و…

رند ساویر

خطوطی هستند که زیبا، ظریف، معتبر و چند ویژگی دیگر هستند، اما در هیچ یک از تعاریف فوق از نوع رند گنجانده نشده اند.

بنابراین، قرار دادن این گروه از خطوط در یک کلاس خاص و قرار دادن آنها در فیلد جدا از خطوط عادی اجتناب ناپذیر است.

از صدها میلیون تخفیف گرفته تا افراد مشهوری که این اعداد را نمی خواهند

آقای احمدی نخواست خودش را معرفی کند و صحبت کند، در ابتدای سخنانش گفت: «خبرنگاران هر کجا پیدا شوید، دردسر درست می کنید!» اما حاضر شد به چند سوال من در مورد بازار لوکس سیم کارت پاسخ دهد. . او فروشنده تلفن همراه است و در زمینه خرید و فروش سیم کارت رند نیز فعالیت می کند. از او پرسیدم که آیا واقعاً برای این سیم‌کارت‌های میلیاردی مشتری دارید یا خیر، گفت: «من نزدیک به 15 سال است که در این کار هستم، مشتری دارد، مشتری دارد، مخصوصاً اگر نوع شماره رند مردم وسوسه‌کننده باشد. یه شرایطی پیش اومده که 4 رقم آخر شماره 4 و بقیه 123 هستش.در کمتر از یک ساعت فروختمش.اخیرا مشتری ها کمتر شده و فروشنده چندتا تخفیف میده که پول مشتری باشه. نقدی مثلاً چند روز پیش یک سیم کارت یک میلیاردی 750 میلیون فروخته شد.»

از خریداران این سیم‌کارت‌ها پرسیدم که آیا برای خرید این سیم‌کارت‌ها، مسئولان یا افراد مشهور با او تماس گرفته‌اند؟ وی گفت: خریداران این سیم‌کارت‌های رند بیشتر آژانس‌های تبلیغاتی و هلدینگ‌های بین‌المللی هستند، همچنین طیفی از مشتریان فوق‌العاده ثروتمند نیز هستند که به دلیل هدیه دادن یا استفاده شخصی از اقلام لوکس آن‌ها مشتری این سیم‌ها هستند. هیچ مشتری معروفی ندارم، بنابراین من هرگز نشنیده ام که مقامات یا افراد مشهور در بازار به دنبال شماره های رند باشند زیرا بعداً به مشکل برمی خورند. . “

هیچ توضیحی در مورد درآمد کار نداد و بعد… بعد تلفن را قطع کرد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا