فرهنگ و هنر

لزوم تواندمندسازی ایثارگران به وسیله حمایت از طرحهای خوداشتغالی و کارآفرینی

رئیس صندوق سرمایه گذاری اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید کیفیت بالای ایثارگران را وارد میدان کرد و حمایت های لازم را برای ارتقای توانمندی های آنان انجام داد.

به گزارش patc، علیرضا محمدی، مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و محمدرضا توبدار، مدیرکل بنیاد استان با سید محمد اسحقی معاون اقتصادی استانداری گیلان دیدار و گفتگو کردند.

وی در این دیدار با اشاره به حمایت از طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی شهدا، گفت: باید از توان بالای این قشر از جامعه برای حمایت های لازم برای ارتقای توان آنها استفاده کرد.

رئیس صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه نگاه به جامعه ایثارگر باید متفاوت باشد، خاطرنشان کرد: این افراد برای حفظ نظام و انقلاب از همه دارایی و دارایی خود گذشتند امروز همه ما وظیفه داریم به آنها کمک کنیم.

محمدی سپس با حضور در مراسم افتتاحیه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمام با اشاره به اینکه این نهاد به سمت هوشمندی و چابکی حرکت می کند، افزود: هدف نهایی از این امور ارائه بیشترین تعداد خدمات در این بنیاد است. بهترین.” روش ها این بنیاد پل ارتباطی بین جامعه ایثارگر و سایر دستگاه های اجرایی است و وظیفه همه مسئولان و دستگاه هاست که نهایت تلاش خود را برای خدمت رسانی و رفع دغدغه های این قهرمانان ملی و خانواده هایشان به کار گیرند.

مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «محمد رسا یعقوبی» دیدار و از این خانواده بزرگوار که گرانبهاترین سرمایه های خود را وقف دفاع از اسلام کردند تجلیل کرد.

وی همچنین عیادت جانباز «حسین ابراهیم زاد» و جانبازان را چراغی برای هدایت نسل های آینده انقلاب می داند و یادآوری می کند که جانبازان و آزادگانی که جراحات جنگ را دیده اند در حمایت از انقلاب ثابت قدم هستند. آرمان انقلاب عزیز که مظهر حقانیت نظام اسلامی است.

گلدسته گلزار شهدای رشت و بازدید از طرح کارآفرینی شهدا از دیگر برنامه های سفر مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی گیلان است.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا