ورزشی

ماجرای جادوگری در فوتبال بانوان ایران!

                                                                                                      داستان جادوگری فوتبال زنان ایران!

طبق گزارش ها شفاففاطمه قاسمی بازیکن کردستانی و عضو تیم ملی ایران درباره مشاهده جادوگری در سوپرلیگ بانوان به ایلنا گفت: مخالف بودن. “مربی چیزی به بازیکنانش داد و بازیکنش در خط دروازه تیم ما کشته شد.

وی ادامه داد: “حتی عجیب این است که بعد از چند دقیقه ، توپ به گوشه ای خم شد و توپ به ثمر رسید.” ما در طول بازی متوجه این موضوع نشدیم. صحبت برای بازیکنان با مربی طبیعی است ، اما اگر آنها هدف ما کشتن یک شی object عجیب بصورت آنلاین است و شما می دانید که اوضاع متفاوت است.

قاسمي در مورد داده هاي نجومي تيمش تاكيد كرد: اگر يك دهم فوتبال مردان باشيم ، نام آنها چيست؟ ثانیاً ، برای بازیکنی که در 5 سال گذشته فقط 5 میلیون قرارداد برای بازی استفاده کرده است ، آیا دریافت یک دهم حقوق مردان در بهترین عملکرد بازی اش زیاد است؟ چرا کسی دردسر او را ندید؟

وی در مورد پیروزی 17-0 برابر قشقایی گفت: “تیم ما تمام انرژی را در تمرین و تمرین روزانه قرار می دهد.” خانم رحمتی مدیر وچان ، هر آنچه را که تیم حرفه ای لازم داشت فراهم کرد و از بازیکنان پرسید که آیا آنها صادق هستند. مانند آن ، نتیجه نتیجه خوبی خواهد بود.

بازیکن واچان کردستان درباره تصور صورت مصدوم گلنوش خسروی تصریح کرد: در بازی با شهرداری سیرجان ، یک بازیکن از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت و یکی از بازیکنان از طرف استخر سر مورد اصابت قرار گرفت و وی مصدوم شد. گلنوش خسروی (گلنوش خسروی) از زمان انتخاب در تیم مناسب و دفاع بهترین ویژگی های خود را نشان داده و بر عملکرد تیم تأثیر مثبت دارد.

قاسمی در پاسخ به اینکه بهترین بازیکن تیم کیست ، گفت: “من به خانم زهرا گامبری بسیار احترام می گذارم. او تأثیر زیادی در بازی تیم دارد اما” فاطمه مهدومی “او در سن 20 سالگی واقعا استعداد داشت. من فکر می کنم او بهترین بازیکن تیم است. ما از تیم بنیاد ملی هستیم و بازی او واقعاً خوب است.

وی با بیان اینکه فصل شادی را با تیمش پشت سر گذاشت و در نیمه اول سوپرلیگ زنان انتخاب شد گفت: خدا را شکر بازی من تأثیرگذار بود اما من یک وینگر هستم. در این بازی شرکت کردم. به تیم کمک کردم ، که به من اجازه می داد 60٪ یا 70٪ توانایی خود را بازی کنم و کمک هایی فراتر از هدف ارائه می داد.

وی در پاسخ به اینکه طرفدار کدام تیم است گفت: من هوادار استقلال هستم ، سبک فرهاد مجیدی و مهدی قائدی را در کشور دوست دارم. بارسلونا و لیونل مسی خارجی یک تیم رویایی واقعی هستند.

دکمه بازگشت به بالا