استان ها

ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار چگونه گذشت؟

محسن ولایتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از استان سبزوا به تشریح برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوا در ماه رمضان 1401 پرداخت و گفت: دارند.وجود داشته باشد ماه مبارک رمضان در سال 1443 با حضور اساتید گروه معارف اسلامی و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد اقامه نماز حدود 50 سمینار در زمینه تقلید و احکام روزه و جلسات تفسیر تشکیل شد. قرآن ویژه اساتید و طلاب دوره های آموزشی روخوانی النمل «قرآن» را برگزار کردند.

وی برگزاری صبحگاه و افطار و قرائت زیارت عاشورا در ماه مبارک رمضان را از دیگر فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوا برشمرد و افزود: این فعالیت ها به صورت مشارکتی در مقبره سرباز گمنام و مقبره سرباز گمنام است. سازماندهی شده تحت بسیج دانشجویی دانشگاه.


بیشتر بخوانید:

چه گروه هایی از سوی دانشگاه آزاد سبزوار برای گام دوم معرفی شدند؟


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سبزوار برگزاری سخنرانی با عناوین دینی و قرآنی در ماه مبارک رمضان را یکی از رویدادهای پرمخاطب دانشگاه می داند و می گوید: این دوره ها ارتباط تنگاتنگی با گروه های آموزشی برنامه ریزی و برگزاری علوم و صنایع غذایی، گروه های علوم پایه و مشاوران فرهنگی و آموزشی در دانشکده ها و دانشگاه ها.

استان با حضور در رژه روز جهانی شهر مقدس، مراسم بزرگداشت روز معلم را برگزار کرد. کارشناس بازدید کلینیک مشاوره امین از خوابگاه های خواهران جهت بررسی وضعیت فرهنگی و سلامت محیط و برگزاری مراسم روزه داری اصلی مدارس دانشگاه در ماه مبارک رمضان به عنوان یکی دیگر از برنامه های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوا 1401 است و ادامه می دهد: در سال جاری اقبال دانشجویان و شرکت آنها در ویژه برنامه ها و مناسبت های ماه مبارک رمضان باعث فعال شدن بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی و مدرسه صباح و سما شده است.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا