خانواده و جامعه

مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند

دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرایط فعلی این است که مردم هنگام صحبت با دولت لکنت زبان ندارند که این یکی از قابلیت ها و برکات انقلاب اسلامی است.

به گزارش patc، علیرضا عسگریان در همایش روابط عمومی و بهداشت اداری که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: صحبت با مردم، شنیدن مشکلات و رسیدگی به شکایات باعث افزایش ایمنی همشهریان و نشان دادن یک مدیر تبلیغات.

وی تاکید کرد: ارتباطات در این مدیریت صادقانه و مستقیم است و گفت و گوی صادقانه باید نهادینه شود. رئیس جمهور در مسائل کلان ملی سریعتر از متولی امر است و گفتگوی شفاف و صادقانه با مردم دارد.

دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شناسایی گلوگاه های فساد اشاره و تاکید کرد: مدیران باید گلوگاه هایی را که ممکن است با فساد به خطر بیفتد شناسایی کنند.

وی بر کوتاه کردن فرآیند و چارچوب زمانی انجام کارها تاکید کرد.

عسگریان تصریح کرد: تا زمانی که اساس تعامل اداری مبتنی بر بروکراسی کاغذی باشد، معمولاً فسادهای پنهان و آشکار به وجود می آید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه وجود سیستم های هوشمند و شفاف بسیاری از مشکلات از جمله فساد اداری را برطرف می کند، گفت: این امر موجب شده تا در صورت نیاز به دستگاه های مختلف، بتوانیم با استفاده از ظرفیت های موجود در این زمینه اقدام کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا