استان ها

مسابقه تیم فوتسال هنرمندان و استادان بسیجی در دانشگاه شهر قدس برگزار شد

به گزارش خبرگزاری برنارد از تهران؛ منتخبی از هنرمندان، دانش آموزان و بسیجیان استقلال متشکل از عبدالله قاسمی پیر بلوطی مدیر مسابقات پردیس قدس و خواننده تیم علی لهراسبی مجید نامجو سرمربی مطلق جواد زرینچه و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران در سالن بدنسازی دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهر مقدس را برگزار کرد.

تیم کهنه کار از جمله جواد زرینچه، مهدی پاشازاده، علیرضا اکبرپور، مهدی امیرآبادی، پرویز یارومند، محمدرضا مهرانفر، سعید ترابی، احمد محمدی، حسین رحمانی، امیرحسین نجف پور ثانی.مجید محیلی

رئیس دانشگاه آزاد شعبه اسلامی شهر مقدس در حاشیه این مراسم تسلیت گفت روز فاطمه وی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی گفت: هدف از میزبانی این مسابقات سه سوال است: شماره اول در دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی صادر شد و هدف دوم ما جمع آوری کمک های مردمی به سلیمانی است. کم درآمدها. دانشجویان نیز برای دانشجویانی که در شرف ازدواج هستند مقداری جهیزیه تهیه می کنند.هدف سوم از بحث ارتقاء و احترام به پیشکسوتان است.امیدوارم اینها همه ورزشی از ضمائم فرهنگی باشد که در بحث آموزشی و موضوعی وجود دارد. جامعه ما متشکل از جوانان و دانش آموزان برای ارائه.

وی ادامه داد: پس از مرگش حضرت امام دومین اتفاق بزرگی که در جامعه ما رخ داد، حضور جوانان در مراسم حاج قاسم سلیمانی عزیزان کشور بود. بی دست و پا – به شکلی نامناسب به هر شکل و نگرشی نشان می دهند که همه از حاج قاسم خوششان می آید، چون حاج قاسم هم با همه برخورد خاصی می کند، نه تشخیص می دهد و نه می گوید یک نفر از یک جناح است و دیگری از جناح دیگر. به نظر من یکی از مصادیقی که همه ما باید بگذاریم و همچنین بحث رشادت و میهن پرستانه ایثارگری مورد قبول همه است و بهترین الگو برای نسل حاضر و آینده حج است. قاسم سلیمانی این یکی از افتخارات ماست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قدس با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دانشگاه گفت: دو مشکل در دانشگاه قدس و قدس داریم و به آن توجه می‌کنیم، اول مسائل زیرساختی است. دو دستگاه.سالن کاملا مجهز، سالن بدنسازی و زمین تنیس. فوتسال و بدمینتون ما یک زمین چمن هم شهر خودش را دارد که در مجاورت دانشگاه است و مهمتر از زیرساخت ها ظرفیت منطقه و دانشجویان است، ما دانش آموزانی داریم که در المپیک رکورد زدند و سه شاگرد خوب ما در پارالمپیک هستند.در عرصه ورزش و علوم ورزشی البته در بین مردم شریف شهر مقدس و غرب نیز چنین استعدادهایی وجود دارد. استان تهران دارند.

یکی از پروژه های ما در حوزه ورزش استعدادیابی دانش آموزان و مربیان و داوران است که می توانیم از چند تیم بالقوه در رشته های تنیس و بدمینتون استفاده و معرفی کنیم، خدا خیر بدهد.

گفتنی است مربیگری این مسابقات بر عهده حسین خدمتی مهدی ملک پور و محمدامین فرخ نیا است و همچنین عواید این مسابقات صرف امور خیریه شده است. استلار ممنون از لوح شما

34

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا