حوادث و رویدادها

مصدومیت ۶ تن در توفان امروز پایتخت

معاون آمادگي و عمليات سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران به تشريح خسارات اوليه طوفان در پايتخت پرداخت و از مصدوميت شش شهروند خبر داد.

مجید آرون در گفت وگو با patc، درباره خسارات اولیه طوفان امشب پایتخت اظهار کرد: گزارش های اولیه از منطقه حاکی از سقوط یا شکستن چندین درخت است.

وی با بیان اینکه تاکنون مواردی از ریزش پلاک و آسیب دیدن چراغ های راهنمایی گزارش شده است، گفت: گزارش های ارسالی تاکنون حاکی از مصدومیت 6 شهروند در تهران است که 4 نفر از آنها در درمانگاه های سرپایی و دو نفر در بیمارستان تحت مداوا هستند. قبلا صادر شده است.

آرون از شهروندان می‌خواهد تا توصیه‌های ایمنی شهر را تا پایان روز جدی بگیرند و از ترافیک غیرضروری شهری خودداری کنند.

به گفته وی، در مجاورت ساختمان های در حال ساخت، تابلوهای شهرداری، تیرهای برق و کابل های فشار قوی تردد وجود ندارد، در مناطق و مکان هایی که احتمال وقوع حادثه وجود دارد تجمعی وجود ندارد، فاصله مشخصی از شیشه پنجره وجود دارد و وجود دارد. در این نزدیکی ترافیک وجود ندارد تراس و پشت بام یکی از نکات ایمنی است که شهروندان در هنگام وقوع طوفان باید به آن توجه کنند. همچنین توصیه می شود از نرده ها، دیوارها، تابلوهای تبلیغاتی، بنرها، داربست های فلزی خودداری کنید و در هنگام طوفان در این مناطق توقف نکنید.

سازمان هواشناسی همچنین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در استان های دامنه جنوبی البرز از جمله قزوین، البرز، تهران و سمنان و همچنین استان مرکزی قم و مناطق غبارآلود وزش باد شدید پیش بینی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا