استان ها

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان عنوان کرد:جشنواره خرید شفاف و درج قیمت تولید در گیلان در حال اجراستمعاون نظارت و بازرسی صمت گیلان: جشنواره تدارکات شفاف و درج قیمت تولید در گیلان در حال برگزاری است.

مهدی نقدی از اجرای طرح گنجاندن قیمت تولید در کالاها در جشنواره منبع یابی شفاف خبر داد و گفت: تاکنون چهار گروه کالایی که برای آنها درخواست قیمت تولید شده است، مشخص شده است.


به گزارش خبرگزاری برنارد از گیلانمعاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان عرضه کالا با قیمت مناسب و اطلاع رسانی شفاف قیمت را از اهداف مهم جشنواره برشمرد و تصریح کرد: تقویت و توسعه فرآیندهای خود انضباطی برای جلوگیری از احتکار و ایجاد آزار و اذیت برای مصرف کنندگان اعتماد به بهترین محصول برای ایجاد رقابت در بازار فرصت – توسعه کسب و کار مهمتر از همه، آموزش مردم در مورد فرآیند دقیق قیمت یکی از ارکان این پروژه است.

قیمت تولید افزونه مهدی نقدی محصول ضروری و ضروری است غذا وی همچنین برخی از محصولات صنعتی فاز اول این طرح را در راستای جشنواره خرید شفاف دانست و گفت: کالاهای مصرفی تا 27 درصد و کالاهای در سرمایه قیمت درج شده بر روی قیمت کارخانه ای محصول، هزینه توزیع را تا 30 درصد افزایش می دهد که بیش از این تخلف تلقی می شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت با بیان اینکه بررسی قیمت های وارداتی از مبدا کارخانه ها در شهرهای مختلف گیلان در حال انجام است، افزود: تاکنون از 126 واحد تولیدی گیلان خواسته شده تا قیمت تولید خود را وارد کنند. این محصول و سایر محصولات تولیدی و صنعتی گیلان همچنان در این روند قرار دارند.

انتهای پیام

بیشتر بخوانید:

واحد پول

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا