خانواده و جامعه

ممنوعیت استفاده ازمازوت درواحدهای صنعتی استان/استقرارپایگاه‌های فوریت‌های پزشکی در مناطق پرتردد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران مصوبه کارگروه اورژانس آلودگی هوای استان تهران را تشریح کرد.

به گزارش patc، عبدالرضا چراغعلی در دومین جلسه کارگروه اورژانس آلودگی هوای استان تهران گفت: خدمات سیار فوریت های پزشکی از جمله اورژانس و جمعیت هلال احمر در نقاط پرتردد مستقر می شود.

وی ادامه داد: پلیس لاوال تهران برای جلوگیری از عبور و مرور تمامی موتورسیکلت ها و خودروهای سیگاری که معاینه فنی نشده اند، اقدامات لازم را انجام دهد و استاندار نیز تدابیر لازم را برای جلوگیری از مصرف نفت کوره تمامی واحدهای تولیدی و خدماتی صنعتی اتخاذ کند. همچنین شرکت گاز استان باید برای تامین گاز مورد نیاز تمامی واحدهای متصل به شبکه گازرسانی برنامه ریزی لازم را انجام دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید عبور و مرور فرسوده، دخانیات و بدون معاینه فنی خودروها و خدمات را ممنوع کنند و استانداران استان ها و شهرستان ها عوارض ویژه بپردازند. اهمیت دادن به اجرای مصوبه جلسه کاهش آلودگی هوا.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، چراغعلی گفت: شهرداری های استان برای جلوگیری از زباله سوزی، کاهش پیشگیری از فعالیت های عمرانی شهری و جلوگیری از توقف اتوبوس ها و مینی بوس ها در پایانه های مسافربری اقدامات ویژه ای انجام دهند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا