استان ها

مناسب سازی شهری برای معلولان دردستورکار شهرداری شهرکرد قرارگرفته است

به گزارش خبرگزاری patc از جهال محال و بختیاری، اعضای شورای اسلامی شهرکرد به معلولان جسمی، نخاعی، نابینایان و ناشنوایان مرکز استان جهال محال و بختیاری ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرکرد به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرکرد، ایمان آرش جزئیاتی از مراسم بزرگداشت روز معلولان را منتشر کرد و گفت: روز جهانی معلولان توسط مراکز خیریه، موسسات آموزشی و توانبخشی معلولان گرامی داشته می شود. این مراسم با حضور رؤسا و اعضای شورای اسلامی شهرکرد، مدیرکل بهزیستی استان، مدیران و متخصصان بهزیستی و خیرین در محل سالن کنفرانس مرکز خیریه توانا برگزار شد.

به گفته وی: برخی از معلولان باسواد شعر می خوانند، می خوانند و موسیقی می نوازند.

وی ادامه داد: رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرکرد با اهدای گل به معلولان آرزوی آینده ای بدون دردسر کردند و از زحمات و تلاش های بی دریغ مدیرکل بهزیستی استان، مدیران، کارکنان و پرستاران تشکر کردند. مرکز خیریه و مراقبت از معلولان

به گزارش آرش، مناسب سازی شهری برای معلولان، نابینایان و کم توانان از سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفت و گفت: تاکنون اکثر پیاده روهای شهرکرد شامل ملت، دوزاده محرم، فردوسی، مولوی و خیابان های شهرکرد بوده است. شریعتی برای این افراد آماده باشید.

وی ادامه داد: در راستای بهسازی وسایل نقلیه عمومی، آماده سازی 12 اتوبوس مجهز به جک و رمپ برای معلولان و نابینایان با ویلچر و آماده سازی ورودی و خروجی پارک های شهر برای تردد ویلچرها، این طرح در حال نهایی شدن است. .

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهرکرد در پایان گفت: جذب اعتبارات حدود 2 میلیارد تومانی در سال جاری همسویی در دستور کار شهرداری است و این میزان توسعه خوبی را برای بخش به همراه خواهد داشت.

46

دکمه بازگشت به بالا