ورزشی

منصوریان: هوادار سخت می‌بازد/ می‌خواهیم تک رقمی شویم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنانم هم قول داده اند فردا بهترین بازی و کیفیت خود را مقابل هواداران به نمایش بگذارند تا خدای ناکرده تک رقمی شویم.

به گزارش patc، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی فردا این تیم با هواداران با تسلیت حادثه مت به مردم آبادان گفت: شهر ما که به شهر لبخندها معروف است، با از دست دادن لبخند، امیدوارم کلانشهرها. آخرین رویدادی است که کشور ما را در دستان بشر قرار داده است. من از مسئولان ذیربط و شخص رئیس جمهور می خواهم کسانی را که زمینه وقوع چنین حادثه هولناکی را فراهم کردند مجازات کنند و بگذارند مردم راحت باشند. این به دنبال سازندگان و سرمایه گذاران نیست، بلکه به دنبال این است که چه کسی پایه ای را فراهم می کند که دولت بتواند به راحتی آنها را به شدت مجازات کند.

وی در مورد بازی فردا نیز گفت: تیم هواداران تیم بسیار منسجم و خوبی است و باخت سخت است، باید به رضا عنایتی احترام بگذاریم، فکر می کنم اولین بار است که مربیگری می کند، دو سه تا سال ها و کار روزانه اش خیلی خوب است. اسم تیم هوادار است اما در تهران هوادار نیست. بازیکنان ما می دانند که با کدام تیم سخت کوش روبرو هستند. بازی را هم سخت بردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنانم هم قسم می‌خورند که فاراد بهترین بازی و کیفیت خود را نشان دهد تا خدای ناکرده تک رقمی شویم. از نظر روحی و روانی خوب نبود، بنابراین مصاحبه را ادامه نمی دهم، از خدا می خواهم به بازماندگان صبر عنایت فرماید.

وقتی به شما گفتند باید در مسجد سلیمان بازی کنید، پاسخ داد: 10 دقیقه قبل از این دیدار به من اطلاع دادند که فردا بازی نفت آبادان و هواداران در مسجد سلیمان برگزار می شود. تیم ما الان در هتل است و الان باید به مسجد سلیمان برویم. البته کار برای هواداران بسیار سخت خواهد بود چون ساعت 12 در آبادان خواهند بود و از اینجا باید به مسجد سلیمان بروند. همه چیز خوب است، اما تیم هواداران نباید آسیب ببیند، باید با هواداران عادلانه بازی کنیم. به هر حال هواداران از این موضوع متضرر شده اند و اگر آقای عنایتی مطالبه ای دارد باید فورا به فدراسیون فوتبال اطلاع دهد. در هر صورت به احترام هواداران هر درخواستی از رضا عنایتی را قبول می کنیم، مشکلی نداریم.

وی در پایان گفت: از شاخه، طیبی، حامدی فر و مطلق زاده مصدوم بر اثر مصدومیت نداریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا