استان ها

مهابادی: ادامه اختلاف نکونام و خطیر به استقلال آسیب می‌زند/ سرمربی هر تیمی باشم اجازه نمی‌دهم بازیکن درباره مسائل مالی حرف بزند

مهابادی: ادامه اختلاف نکونام و خطیر به استقلال آسیب می‌زند  سرمربی هر تیمی باشم اجازه نمی‌دهم بازیکن درباره مسائل مالی حرف بزند

بازیکن سابق استقلال گفت: سرمربی هر تیمی بودم به بازیکنان اجازه نمی‌دادم در مورد مشکلات مالی صحبت کنند.

داود مهابادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص برتری استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار کرد: صنعت نفت خوب بازی کرد ولی استقلال بابرنامه‌تر بود و توانست ۳ امتیاز بازی را کسب کند. انصافاً صنعت نفت خوب بازی کرد و تیم دست و پا بسته‌ای نبود. انتظار از استقلال بیشتر است ولی، چون کسب سه امتیاز ارجح است، مهم‌ترین فاکتور بازی برای استقلال کسب شد و بنابراین نمی‌توانیم به کیفیت بازی خیلی ایراد بگیریم.  

وی ادامه داد: دو تیم برتری زیادی بر همدیگر نداشتند. فضا‌ها را برای یکدیگر تنگ کرده بودند تا در ضدحملات صاحب موقعیت شوند. با بازگشت رافائل سیلوا، خط دفاعی استقلال انسجام لازم را داشت، اما جای خالی کوین یامگا کاملاً حس شد. بدون تردید برای بازی‌های بعدی نیاز به این است تا استقلال حساب شده‌تر بازی کند و بداند حریفان سخت‌داری دارد. همه بازی‌ها سخت است ولی تیم‌های مدعی در نیم فصل دوم خطرناک‌تر هستند. استقلال هنوز از ماشاریپوف رونمایی نکرده و با اضافه شدن او شاهد عملکرد بهتری خواهیم بود.  

بازیکن سابق استقلال در خصوص اینکه بازیکنان این تیم مدعی شده‌اند ۴۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند، اما پس از بازی از وضعیت مالی باشگاه گلایه داشتند و حتی امید حامدی‌فر مدعی شد پول غذا ندارد، تصریح کرد: پرسپولیس و استقلال زیر مجموعه وزارت ورزش هستند و یک سری مشکلات مالی دارند، این موضوع هم غیرقابل اجتناب است. چندین تیم هم دچار مشکلات مالی هستند و همه تیم‌ها وضعیت ایده‌آل ندارند. استقلال تیم مردمی است و بازیکنان آن همیشه به عشق طرفداران بازی می‌کردند. اینکه بازیکنان وارد چنین مباحثی شوند آن هم در شرایطی که فاصله کمی تا دربی داریم درست نیست و باید این مسائل درون خانوادگی حل شود. من در تیمی که مسئولیت سرمربی را داشته باشم به بازیکنانم اجازه نمی‌دهم تا این مسائل را مطرح کنند.

مهابادی در خصوص اختلاف جواد نکونام با علی خطیر یادآور شد: دقیقاً نمی‌دانم حق با کدامیک از این دو نفر است به همین دلیل قضاوت نمی‌کنم. نکونام و خطیر آدم‌های بزرگواری هستند و هر دو نفر را به خویشتنداری دعوت می‌کنم. سرمربی و مدیرعامل استقلال در فضایی درون باشگاهی باید اختلافی را که با هم دارند حل کنند. اگر اختلاف میان این دو نفر ادامه داشته باشد بیشتر از همه استقلال ضربه می‌خورد. اینکه جواد نکونام این همه علیه علی خطیر صحبت می‌کند و خطیر بخواهد جوابی بدهد، بیشترین آسیب به تیم استقلال وارد می‌شود.  

 

دکمه بازگشت به بالا