بین الملل

میهمان انتخاباتی المیادین: امام خامنه‌ای در مسیر امام خمینی گام برمی‌دارد و آبروی اشخاص برایش مهم است

به گزارش شبکه خبری المیادین ، ​​یک گروه بین المللی زیر نظر خبرگزاری آنلاین patc ، برای ادامه گزارش های ویژه از اخبار انتخابات ریاست جمهوری ایران ، جمعه (5 ژوئن) میزبان این فعال رسانه ای و سردبیر روزنامه عربی “آل “” مختار حداد “-وفاق” در ایران.

المیادین س askedال کرد رهبر معظم انقلاب در سخنرانی خود در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) چه مواردی را ذکر کردند؟ وی در مورد “ظلم” برخی از نامزدهای بی صلاحیت صحبت کرد. حداد گفت که شورای نگهداری یکی از آنهاست. س Quesالاتی برای بررسی صلاحیت در نظر گرفته می شود. گزارشی است که از آژانس های مختلف دریافت شده است. گاهی اوقات ، ممکن است برخی از این گزارش ها اشتباه باشد. بنابراین ، وی به طور طبیعی در این زمینه تجدید نظر کرده و نظرات خود را بیان خواهد کرد.


مختار حداد ، سردبیر روزنامه الوفاق ایرانیان

هنگامی که از او س askedال شد که آیا در این بیانیه رهبر ایران تاریخ وجود دارد ، حداد پاسخ مثبت داد. در سال 2005 ، زمانی که آقای محمود احمدی نژاد در انتخابات پیروز شد ، رهبر معظم انقلاب وارد عمل شدند و دو نامزد اصلاح طلب بی صلاحیت را تأیید کردند ، یکی آقای محسن مهرعلیزاده و دیگری آقای مصطفی معین ، که در آن زمان وزیر علوم بود. در واقع رهبر معظم انقلاب می خواستند به برخی از سازمانهایی كه گزارش تهیه می كنند پیامی بفرستند و آنها را به هیئت نگهبان ارسال كنند.

حداد تأکید کرد: اعتبار شخصی برای رهبران انقلابی بسیار مهم است. به عنوان مثال ، در بحث انتخاباتی 2009 ، به برخی افراد تناسب داده شد و این سخنان به طور مستقیم از تلویزیون ایران پخش شد. به یاد دارم که یک روز بعد ، در سالگرد درگذشت امام خامنه ، امام خامنه در مقابل حرم امام ایستاد و این نسبت ها را محکوم کرد و گفت که به افرادی که به انقلاب خدمت کرده اند نباید اطلاعات نامناسب براساس اطلاعات غلط داده شود . بنابراین ، این موارد برای رهبر انقلاب مهم است ، به همین دلیل امروز وارد این مسئله شد.

میهمانان استودیوی تهران شبکه المیادین تأکید کردند: امروز سالگرد رحلت امام خمینی است. وی در طول زندگی خود هشت حکم صادر کرد و تأکید بر حفظ کرامت شخصی داشت. امروز امام خامنه ای نیز همین راه را طی می کند. اخلاق خط قرمز سیاست و شهرت مردم است و برای آنها بسیار مهم است. به همین دلیل شاهد بودیم که رهبران انقلابی در سالگرد رحلت امام این مسئله و اخلاق را از نظر سیاسی ذکر می کردند. ممکن است برخی از نامزدها به مسابقه توهین کنند یا به مخالفان خود امتیاز دهند اما رهبر معظم انقلاب بارها به این موضوع اشاره کرده اند.

حداد در مورد مشارکت مردم در انتخابات گفت که مشارکت مردم تأکید بر مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است. حضرت امام خمینی (ره) در سخنرانی خود در روز 6 ژوئن که سالگرد فردا است ، بر حقوق مردم تأکید کردند و همچنین نسبت به رژیم صهیونیستی و غصب حقوق مردم فلسطین هشدار دادند. در تاریخ جمهوری اسلامی ایران تقریباً هر سال یک انتخابات برگزار می شود … جمهوری اسلامی به طور جدی در حال بررسی انتخابات است … اکنون رسانه ها و شبکه های معاند نرخ مشارکت مردم را پایین می آورند.


استودیوی تهران المیادین گزارش انتخابات را انجام می دهد

انتهای پیام / ص


دکمه بازگشت به بالا