حوادث و رویدادها

نجات ٨٠ نفر از آتش سوزی یک مجتمع اداری-تجاری

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از نجات حدود سه نفر از آتش سوزی مجتمع اداری تجاری خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با patc بیانیه: ساعت 15:55 امروز آتش سوزی در یک مجتمع اداری-تجاری در خیابان ولیعصر، سامانه خدمات ایمنی و آتش نشانی شهر تهران پلاک 15، خیابان فیاض، خروجی بزرگراه مدرس، بالاتر از چهارراه پارک وی به نشانی نیلوفر غربی رخ داد. کوچه. بلافاصله چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه یک دستگاه خودروی حامل دستگاه تنفسی و یک نردبان هیدرولیک به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: محل آتش سوزی یک ساختمان سه طبقه با هفت طبقه زیر زمین و شش طبقه زیرزمین بود. وقتی نیروها رسیدند، آتش سوزی در زباله دانی نزدیک لوله ها و رایزرهای طبقه سوم ساختمان رخ داد.

ملکی ادامه داد: تا رسیدن آتش نشانان دود زیادی از طریق کانال ها به طبقه بالا نفوذ کرده بود به طوری که دود بسیار غلیظی از ورودی این ساختمان خارج می شد. با انجام اقدامات عملی به گروه ها تبدیل شوند. چند گروه برای اطفای حریق وارد ساختمان شدند و چند گروه نیز بازداشت شدگان را نجات دادند.

وی افزود: گروهی از آتش نشانان برای اطفای حریق، ماسک های تنفسی را به طبقه منفی سوم منتقل کردند و حتی یک بطری گاز قابل اشتعال را خارج کردند که وجود آن وضعیت را بسیار بحرانی کرده بود.

ملکی افزود: «در پایان حدود 5 زن و مرد که در ساختمان بودند منتقل شدند.» حال عمومی مردان خوب بود.

وی در پایان گفت: یکی از آتش نشانان مجروح شد اما با تلاش خوب آتش نشانان آتش سرایت نکرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا