عمومی

نرخ سرویس مدارس در گناوه اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مل، هادی کلجی صبح سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: نرخ سرویس مدارس ابتدا در کارگروه ساماندهی سرویس مدارس شهرستان و نمایندگان استان، مدیریت آموزش و پرورش، شهرستان و شهرستان مطرح شد. شورا در جلسه شرکت کرد.گروه کاری. نمایندگان، نمایندگان شرکت حمل و نقل و روسای پلیس راهنمایی و رانندگی در محل آموزش و پرورش تشکیل جلسه دادند و نرخ های پیشنهادی آنها برای تصویب نهایی به شورای شهر ارسال شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه افزود: در هشتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر گناوه در شهریور ماه جاری، شورا نسبت 450 هزار تومانی را تصویب و برای اجرا به دولت شهر ابلاغ کرد.

وی بیان کرد: از نظر قیمت گذاری تمام تلاش خود را می کنیم که وضعیت راننده را بررسی کنیم تا فشار مالی زیادی به خانواده دانش آموزان وارد نشود.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: لذا از کلیه نهادهای مرتبط با سرویس مدارس اعم از آموزش و پرورش، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان ها و سازمان های حمل و نقل ساکت به منظور بهبود رفاه و ایمنی دانش آموزان، از آنها می خواهیم که فعالیت رانندگان و شرکت های ارائه دهنده خدمات مدرسه را به دقت نظارت کنند و نرخ های مصوب شورا را کاملاً رعایت کنند.

کلگی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پس از گذشت دو سال از کووید 19، شاهد بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از اول مهرماه برای جلوگیری از ترافیک شهری خواهیم بود. کوچک باید برای مدرسه تاکسی شهری ترتیب داد تا شاهد شادی دانش آموزان عزیز باشیم.

در آستانه سال تحصیلی جدید، خدمات مدارس و تعیین نرخ های مشخص از جمله دغدغه های والدینی است که دو سال پس از شیوع ویروس کرونا، حضور در مدرسه را مد نظر قرار می دهند.

دکمه بازگشت به بالا