ورزشی

نفوذ دشمن در دانشگاه بیشتر از هر زمانی روشن است

انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا(س):

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت ناآرامی‌های اخیر تاکید کرد: نفوذ عناصر دشمن در دانشگاه بیش از هر زمان دیگری مشهود است و برای حفظ جامعه واحد دانشگاهی باید از تفرقه پرهیز کرد. .

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا در بیانیه‌ای با محکوم کردن ناآرامی‌های اخیر تاکید کرد: نفوذ عناصر دشمن در دانشگاه آشکارتر از همیشه است و یکی از ارتفاعات دشمن در ارتفاعات لان است. در بحبوحه ناآرامی های اخیر منطقه دانشگاه است.

این مجمع با اشاره به اینکه دشمن در شرایط مناسب اجازه پیگیری مطالبات مردم را ندارد، گفت: متأسفانه دشمنان مردم ایران طبق معمول اعتراض کرده اند و اجازه پیگیری در حق را ندارند. موقعیت. منافقین جنایتکار و دشمنان کوردل که به دنبال فرصت بودند، لحظه را دیدند و نهایت استفاده را بردند. یکی از بلندی های جولان آنها دانشگاه است.

جامعه اسلامی در بخشی دیگر از بیانیه خود به اتفاقات اخیر دانشگاه الزهرا(س) و فضای متشنج دانشگاه اشاره کرد و نوشت: دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) با عقلانیت خود در دانشگاه. مشت محکمی بر دهان پیاده نظام دشمن می زند که با هر جریانی بدوی دیگری است، غرور ندارد. اما از آنجایی که ما با بی صداقتی بدون هویت سر و کار داریم، هیچ کس هیچ فرصتی برای خودنمایی را از دست نمی دهد، فکر می کنند می توانند آبروی خود را فردای آن روز جبران کنند و گروه کوچکی را تشکیل می دهند که تعداد آنها بسیار زیاد است. خیلی کوچک. فریب خوردم و شروع کردم به دادن شعارهای بی ربط به فضای دانشجویی. این افراد که بار دیگر خود را دست خالی یافتند، در نهایت احمقانه شروع به دعوا با یکدیگر کردند و فیلم ضبط کردند تا دست خالی به خانه نرسند.

جامعه اسلامی در بیانیه خود بصیرت دانشجویان در شناسایی دشمن دانشگاه را برجسته کرد و نوشت: ما دانشجویان انقلابی دانشگاه الزهرا(س) از کشف حجاب های مزدور و نشریاتی خبر می دهیم که این تصاویر نباید باعث شود. عزیزان مردم و دانش آموزان ایران آشفته شدند زیرا این تصاویر، تصاویر از پیش تمرین شده سیرک بود. این را باید در نظر داشته باشیم، نفوذ عناصر دشمن در دانشگاه بیش از هر زمان دیگری مشهود است؛ بنابراین سعی کنید در این مدت از تفرقه پرهیز کنید و برای حفظ وحدت جامعه دانشگاه به خط خدا پایبند باشید.

جامعه اسلامی در پایان این بیانیه با اشاره به «قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین تشکل دانشگاه الزهرا(س)»، نوشت: «همه ما خودمان را هر چقدر هم که از هم جدا شده‌ایم، این تشکل می‌دانیم. نظرات ممکن است. در سرزمین مقدس، ما از تفرقه بین دانش آموزان حمایت نمی کنیم. ما دفتر خود را همچون 43 سال گذشته مأمنی برای دانشجویان عزیز دانشگاه الزهرا(س) محکوم می کنیم و می دانیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا