اقتصادی

نقش مهم شرکت نفت آغاجاری در تامین گاز زمستان گذشته

patc/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اکنون اراده و رویکرد دولت سیزدهم و همه مدیران انقلابی بر انجام کارها و حل مشکلات است.

محسن خجسته آنلاین امروز (۷ اردیبهشت) همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهور به خوزستان در نشست هماهنگی بهره‌برداری از طرح‌های شرکت ملی نفت ایران در آغاجاری اظهار کرد: از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری بابت پایداری تولید نفت تشکر می‌کنم. چیزی حدود ۶۰۰ هزار بشکه چشم‌انداز تولید این منطقه است که عددی بسیار قابل ملاحظه است و نگهداشت توان تولید با این حجم گسترده تعمیرات و فرسودگی تاسیسات، کار بسیار سخت و پر مسئولیتی است.

به گزارش patc، وی افزود: تولید گاز با شرکت ملی نفت ایران است در حالی که بسیاری از مردم فکر می‌کنند تولید گاز با شرکت گاز است. شرکت ملی گاز وظیفه انتقال گاز را دارد ولی تولید گاز با شرکت ملی نفت ایران است و شرکت نفت و گاز آغاجاری در زمستان سال گذشته در تامین گاز نقش بسیار مهمی ایفا کرد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه وظیفه ما صرفا تولید نفت و گاز نیست، گفت: توسعه باید همه جانبه و پایدار باشد و ما وظیفه داریم در کنار توسعه میادین نفتی، شهرها را نیز توسعه دهیم. در این زمینه ما قانونا وظیفه داریم توسعه شهری را کمک کنیم و این مساله با پروژه‌های ما آمیخته است.

خجسته آنلاین ادامه داد: در برخی از موارد برای توسعه شهرها و حل مسایل و مشکلات شهرها باید کمک کننده باشیم و آمادگی داریم که هر چه قانون بگوید را اجرایی کنیم.

وی افزود: در گذشته علی رغم اینکه اعتبارات مناسب بوده در بحث‌های مختلف رویکرد و اراده چندانی برای انجام کار وجود نداشته و حتی از حداقل‌ها دریغ شده است اما اکنون اراده و رویکرد دولت سیزدهم و همه مدیران انقلابی بر انجام کارها و حل مشکلات است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا