عمومی

نمازخانه‌ها را محور برنامه‌های فرهنگی دستگاه‌های اجرایی قرار دهیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مرتضی ذاکریان صبح شنبه در اولین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه فرهنگی مشترک و فراگیر بین دستگاه‌های اجرایی اقامه نماز است.

وی با بیان اینکه باید به این برنامه فرهنگی از زوایای مختلف توجه کرد، بیان داشت: نمازخانه محوری را باید در دستگاه مورد توجه قرار دهیم.

وی با بیان اینکه این رویداد فرهنگی صرفاً به ۲۰ دقیقه برپایی نماز نباید ختم شود، گفت: مسجد هیچگاه و در هیچ زمانی از تاریخ فقط به عنوان یک مکان مقدس برای اعمال عبادی و فردی محسوب نمی‌شود، بلکه مسجد تجلی یک فرهنگ و تفکر اسلامی بود که در دستگاه‌های اجرایی این محوریت می‌تواند در نمازخانه‌ها رخ دهد.

وی با بیان اینکه امام جماعت در طراز انقلاب باید علاوه بر اعمال واجب و مستحب عبادی، بصیرت افزایی، دشمن شناسی معرفی ثمرات این انقلاب و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و عملی کردن مسیره امام (راحل) را در نظر داشته باشند که فعالیت‌های امام جماعت این اداره کل در این زمینه قابل تقدیر است.

ذاکریان به برگزاری برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت که از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی در هفته گذشته برگزار شده بود اشاره کرد و افزود: همدلی همکاران در اجرای برنامه‌های فرهنگی قابل تقدیر است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی در پایان از تعامل و همراهی‌های مدیر ستاد اقامه نماز استان با این اداره کل تقدیر و تشکر کرد.

دکمه بازگشت به بالا