خانواده و جامعه

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: رسیدگی به مشکلات مردم در موقعیت های تاجی بسیار مهم استpatc / سیستان و بلوچستان سخنگوی ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از جوامع به دلیل بیماری عروق کرونا ویروس قلب در تأمین معیشت مشکلی دارند و برای رفع مشکلات مردم مهم است.

در دیدار با رئیس سرویس حوزه های علمیه استان ، نماینده ولی فقیه استان و رهبر نماز جمعه جاهدان ، آیت الله مصطفی مهامی اظهار داشت: آنچه در مرکز خدمات حوزه علمیه استان در زمینه حل برخی از مشکلات اتفاق می افتد بسیار مهم است که امیدوارم این نوع سیاست در سال جدید ادامه یابد.

وی تأکید کرد: مرکز خدمات حوزه علمیه استان گزارش ویژه ای در خصوص شناسایی دانش آموزان با شیوع عروق کرونا ویروس انجام می دهد و گزارش را به دفتر نماینده ولی فقیه در استان و مرکز خدمات علمی حوزه علمی کشور ارسال می کند. آهسته.

در جلسه تجلیل از تعطیلات سال نو و شعبانیه ، حجت الاسلام مهدی نژاد رئیس مرکز خدمات علمی حوزه علمیه سیستان و بلوچستان گفت: “سال گذشته 533 تسهیلات در زمینه مسکن ، ازدواج ، ساخت منازل و تعمیر ارائه شده است.” کمیسیون خدمات ویژه و غیره به دانشجویان ، برادران و خواهران شیعه و اهل سنت از صندوق خارجه الحسنا از مرکز خدمات ارضی پرداخت شده است.

انتهای پیام


این مقاله بر اساس استخراج اخبار روز، اقدام به نشر محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت نوشته های سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و سامانه بر خط patc هیچ مسوولیتی در قبال تمام مقالات سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا