فرهنگ و هنر

نگارستان ایران معطر به عطر شهدای مدافع حرم می‌شود

patc/گلشتاین معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از برگزاری مراسم استقبال از پنج شهید محور خان تومانی که به تازگی تفحص شده اند در شهر علی آباد قطر خبر داد.

سیدعلی مهاجر عصر امروز (دوشنبه 10 مردادماه) در حاشیه جلسه کمیته اطلاع رسانی استانداری گلستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان علی آبادکتول فردا (سه شنبه 11 مردادماه) پذیرای پنج شهید مدافع حرم خواهد بود که به دفاع مقدس می پردازند. ساحت مقدس آل البیت (ع) و شهادت در سوریه در نبرد با داعش.

وی افزود: از مردم ولایتمدار فهیم دعوت می کنیم صبح فردا ساعت 11 در مراسم استقبال از شهدای مدافع حرم یاسوکنی در علی آباد قطور شرکت کنند.

نمایندگان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان هم افزایی تجهیزات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، برنامه ریزی هفته خبرنگار و هفته دولت را محور جلسات کمیته اطلاع رسانی استانداری گلستان برشمردند.

مهاجر مدیریت بحران را از دیگر محورهای جلسه امروز کمیته اطلاع رسانی گلستان عنوان کرد و تصریح کرد: در مدیریت بحران موضوع اطلاع رسانی بسیار مهم است تا مردم آمادگی لازم را برای مقابله با بحران داشته باشند.

باید بگویم؛ هویت پنج شهید مدافع حرم از استان های مازندران، البرز و فارس به نام های سردار شهید «عبدالله اسکندری»، شهید سردار «رحیم کابلی»، شهید «مصطفی تاش موسی»، شهید «محمد». امین کریمیان و شهید والامقام «عباس عاصمیه» در مرکز ژنتیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شناسایی و تایید با تطبیق نمونه های DNA، پیکر پاک این شهدای والامقام به میهن اسلامی بازگردانده شد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا