حوادث و رویدادها

نیاز به زمین های ١٠٠٠ متری برای ساخت ایستگاه های آتش نشانی استاندارد

“متأسفانه ، در بعضی از مناطق شهر ، به دلیل جمعیت زیاد و کمبود فضای باز ، گاهی اوقات زمین مورد نظر ما تحت کنترل ما نیست یا استانداردهای منطقه ما را برآورده نمی کند.

بهروز رضایی در گفت وگو با patc وی گفت: خوشبختانه در تعامل ما با شهردار منطقه زمینی را به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادند.

وی ادامه داد: متأسفانه ممکن است در برخی مناطق شهر به دلیل داشتن زمین های پرجمعیت و خالی ، زمین مورد نظر ما در دسترس ما نباشد یا استانداردهای اندازه ما را نداشته باشد.

رضایی افزود: “به عنوان مثال ، در قلب تهران زمین بسیار کمیاب و گران است ، بنابراین گاهی اوقات ما مجبور به ایجاد پایه در 3 متر یا 6 متر زمین هستیم که به هیچ وجه برای ما مناسب نیست ، اما ما آن را قبول می کنیم زیرا ایستگاه اهمیت استراتژیک. »در این حالت ، فضای آموزشی ما کاهش می یابد.

نماینده فنی و توسعه سازمان آتش نشانی تهران گفت: “خوشبختانه ما هیچ مشکلی از نظر مالی نداریم ، زیرا در واقع هیچ مشکلی از نظر بودجه نداریم.” متأسفانه ، نرخ تورم که کل کشور را تحت تأثیر قرار می دهد ، گاهی باعث می شود تا پیمانکاران دچار مشکل شوند. چالش ها ، ما همچنین با مدیریت مدیریت می کنیم.

رضایی با اشاره به اینکه منطقه ایستگاه آتش نشانی دارای استانداردهای خاصی است ، گفت: “فضایی که در ایستگاه آتش نشانی نصب می کنیم یک فضای استاندارد است. اینها طبق استانداردها تعریف می شوند و سازمان آتش نشانی باید تمام این فضاها را در زمینی حداقل 2 متری تعیین کند.

وی در پایان اظهار داشت: با توجه به فعالیت های 24 ساعته ایستگاه های آتش نشانی ، این ایستگاه های آتش نشانی باید از استحکام بسیار خوبی برخوردار باشند و شرایط باید باعث شود آتش نشانان از آرامش و آسایش لازم در محل برخوردار شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا