خانواده و جامعه

هشدار وقوع باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در پایتخت

استاندار تهران با اعلام این هشدار زرد گفت: بر اساس گزارش هواشناسی از عصر امروز تا جمعه 12 تیرماه وزش باد شدید و گرد و خاک در پایتخت پیش بینی می شود.

به گزارش patc، حمید یزدی میر ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره صدور اخطاریه زرد رنگ هوا برای استان تهران اظهار کرد: بر اساس گزارش هواشناسی از امشب وزش باد شدید و شن در پایتخت پیش بینی می شود. 1 جولای تا جمعه 3 جولای. همیشه.

یزیدی مایر با بیان این هشدار زرد به ویژه در جنوب و غرب استان تهران گفت: در این راستا به شهروندان توصیه می شود از استحکام سازه های موقت اطمینان حاصل کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران همچنین با هشدار نسبت به کمبود پارکینگ و سازه های موقت و ساختمان های نیمه تمام گفت: عدم فعالیت در فضای باز برای کودکان، سالمندان و افراد دارای مشکلات تنفسی نیز به دلیل توصیه می شود. کاهش کیفیت هوا.”

به گزارش بانک اطلاع رسانی استانداری تهران، وی با بیان اینکه در زمان صدور اخطار زرد باید نسبت به تخریب درختان فرسوده حساسیت بیشتری داشته باشیم و تمهیدات لازم را برای جلوگیری از احتمال آسیب به سازه های موقت انجام دهیم تا شاهد بدبختی نباشیم. در این راستا رویداد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا