عمومی

همان کریم باقری که تخریبش کردیم!

شاید اکنون زمان آن رسیده که به موضوع دردناک ناعادلانه شدن کریم باقری در تیم ملی اعتراف کنیم. او یکی از سرمایه های انسانی ارزشمند فوتبال ایران به حساب می آید و در حالی که کمک فنی فوق العاده ای به تیم نکرده است، عملکرد او به عنوان دروازه بان ستودنی و تاثیرگذار بوده است.

به گزارش patc دنیای اقتصادی وی نوشت: شایعات اردوی تیم ملی در قطر ادامه دارد؛ اردوی تدارکاتی که با هرج و مرج شدید همراه بود و منجر به درگیری آشکار چند بازیکن و تکنسین های تیم ملی شد. که برخی می گویند حمید استیلی ممکن است شغل خود را به عنوان کاپیتان تیم ملی از دست بدهد.

استیلی متهم به عدم رعایت نظم در اردوگاه بود. او البته دفاع کرد و توپ را روی دراگان کوچیچ انداخت. استیلی حتی از کمیته فنی مخالف مربیان کرواسی دفاع کرد و گفت این کمیته متشکل از افراد متخصص و دلسوز است! در نتیجه مشخص شد که شرایط تیم ملی چگونه است و چقدر کار شده است. این در حالی است که شایعات زیادی در مورد احتمال بازگشت کریم باقری به تیم ملی شنیده می شود؛ دوستیاری از یک دور مقدماتی بسیار سخت در کنار اسکورسیچ بوده است اما پس از قطعی شدن صعود تیم ملی به جام جهانی، آنها عذرخواهی کردند و با یک گل راهی تیم ملی شدند. طنز زیاد و کمی بی احترامی حالا آنها می گویند اسکوچیچ می خواهد آگاکاریم را برگرداند. رئیس فدراسیون فوتبال پس از ابقای دراگان گفت که برای حفظ نظم یک نفر را به اردو اضافه خواهد کرد که بدیهی است این فرد کریم باقری است.

شاید اکنون زمان آن رسیده که به موضوع دردناک ناعادلانه شدن کریم باقری در تیم ملی اعتراف کنیم. او یکی از سرمایه های انسانی ارزشمند فوتبال ایران به حساب می آید و در حالی که کمک فنی فوق العاده ای به تیم نکرده است، عملکرد او به عنوان دروازه بان ستودنی و تاثیرگذار بوده است. باقری در راه رسیدن به جام جهانی همین تاثیر را روی تیم ملی داشت اما بعدها با یک سری موارد ناعادلانه تربیت شد که او را از تیم ملی حذف کرد. آقایان می گویند چرا باقری هر بازی روی نیمکت تیم ملی 100 میلیون تومان می گیرد؟ آره! این مقدار پول کم نیست اما شلوغ ترین سال تیم ملی شاید نتواند 15 بازی انجام دهد و قرارداد باقری به 1.5 میلیارد تومان هم نرسد! او در اردوی قطر غایب بود، جای خالی اش مشخص بود و حالا خیلی ها پیشنهاد می کنند که او در 4 ماه مانده به جام جهانی دوباره به کادر فنی بپیوندد. امیدوارم اینجوری HR خودمون رو زیر پا ندیم؛ خدایا بعدا لازم میشه! “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا