حوادث و رویدادها

همدستی کارمند و مسئول داروخانه برای قاچاق ۶۰۰۰ دارو

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف مواد مخدر قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در خارج از شبکه توزیع در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش patc، سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: 26 آبان ماه سال جاری پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از طریق بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران از خرید و فروش داروهای قاچاق توسط افرادی مطلع شد و موضوع را در دستور کار قرار داد. آنها خود را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه این فرد در خیابان سپهبد قرنی فعالیت می کرد، گفت: پلیس و ماموران محل فعالیت فرد را زیر نظر گرفتند که پس از اطمینان از صحت گزارش، پس از هماهنگی با مقام قضایی و کسب مجوز قضایی، مواد غذایی و نظارت بر مواد مخدر کارشناسان اداره به محل اعزام شدند و این مرد را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

ولی پور گودرزی درباره بازرسی در محل گفت: پلیس در بازرسی از محل دستگیری و خودروی متهم، 6000 عدد انواع مواد مخدر از جمله قرص و آمپول قاچاق یا ارسالی خرید و فروش کرد که این شبکه کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه این داروها شمارش و به نماینده معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران تحویل داده شده است، اظهار داشت: این داروها در دستور کار قرار گرفته است. وی گفت: داروخانه این داروها را از بازار ناصرخسرو خریداری می کند و به مشتریان داروخانه خارج از شبکه می فروشد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش موادمخدر کشف شده را حدود یک میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: این فرد برای ادامه رسیدگی به جنایت به دادسرا اعزام شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا