عمومی

همنوایی روزنامه‌ها در گرامیداشت سردار دل‌ها

بسیاری از روزنامه های کشور در شماره امروز (سه شنبه 22 دی 1401) رهبر اسلام با شماره های ویژه یا عناوین صفحه اول و عکس هایی از حاج قاسم سلیمانی تجلیل کردند.

به گزارش patc، روزنامه جام جم در ویژه نامه امروز خود با عنوان «حبیب ملت» به بیان وجوه آشکار و پنهان زندگی حبیب ملت در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و نظامی پرداخته است.

قوام روزنامه ها در تجلیل از سردار دلها

همچنین در ویژه نامه ای که توسط تهران تایمز منتشر شده است، به ابعاد مختلف زندگی شخصی و سیاسی حاجی قاسم و ارتباط وی با رهبرانقلاب، مردم، خط مقاومت و نقش بی بدیل وی در تقویت نقش جبهه اسلامی پرداخته است. .

قوام روزنامه ها در تجلیل از سردار دلها

تعدادی از روزنامه های استانی در ویژه نامه های امروز به ابعاد کلیدی زندگی و شخصیت حاج قاسم و نقش موثر وی در تقویت جبهه مقاومت پرداختند.

روزنامه شهرآرا در ویژه نامه ای با عنوان «ایثار جان» گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده حاج قاسم و یادواره سردار سلیمانی را منتشر کرد و به ابعاد معنوی و روحیه مقاومت و آزادی ایشان پرداخت.

قوام روزنامه ها در تجلیل از سردار دلها

«جان فدا» تیتر امروز روزنامه های استانی همدان پیام و خوزیها است که در آن به ویژگی های مهم فکری و شخصیتی و الگوهای رفتاری وی در مواجهه با افراد مختلف و مشکلات پرداخته است.

قوام روزنامه ها در تجلیل از سردار دلها

روزنامه های سازندگی، اعتماد، همشهری، کیهان، جام جم، آرمان امروز، ایران، آفتاب یزد، قدس، جوان، جمال، خراسان، سیاست روز، شهروند، عصر ایرانیان، وطن امروز، دموکراسی، فرهیختگان، رسالت و روزنامه های بزرگ. این استان همچنین با تقدیم لقب یا اولین عکس خود به حاج قاسم سلیمانی از رهبر بزرگ اسلام تجلیل کرد.

قوام روزنامه ها در تجلیل از سردار دلها

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا