حوادث و رویدادها

واژگونی مرگبار پژو۲۰۶ در بزرگراه آیت‌الله هاشمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی تهران از واژگونی خودرو در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و کشته شدن یک نفر خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با patc. وی در این خصوص گفت: ساعت 15:50 امروز حادثه تصادف در اتوبان آیت الله هاشمی رفسنجانی، ورودی شمالی اشرفی اصفهانی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و سازمان ایمنی تهران و سپس بلافاصله به آتش نشانان اطلاع داده شد. در ایستگاه 94 تهران به محل حادثه منتقل شد.

وی درباره حضور آتش نشانان در محل حادثه ادامه داد: آتش نشانان با رسیدن به محل متوجه شدند که راننده پژو 206 به دلایلی کنترل خودرو را از دست داده و در جاده واژگون شده است. پس از برخورد به نرده محافظ توقف کنید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه این خودرو دارای سه سرنشین مرد بود که همگی 20 ساله بودند، گفت: دو سرنشین قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه پیاده شدند. پس از این حادثه راننده در داخل خودرو محبوس شد که در این راستا آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه خودرو را برش دادند و راننده محبوس در خودرو را نجات دادند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی افزود: پس از تحویل این جوان 20 ساله به اورژانس و بررسی عوامل حیاتی وی مشخص شد که در همان لحظات اولیه حادثه براثر جراحات وارده فوت کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه آتش نشانان خودرو را به محل امن در حاشیه جاده منتقل کردند، افزود: آتش نشانان پس از انجام اقدامات لازم و اطمینان از ایمنی، محل حادثه را به محل حادثه تحویل دادند. از تصادف پلیس راهنمایی و رانندگی

وی برای علت حادثه نیز گفت: کارشناسان پلیس راه بررسی علت حادثه را آغاز کرده اند و ماموران پلیس راه علت حادثه را اعلام می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا