خانواده و جامعه

واگذاری ساختمان‌های خالی دانشگاه جامع علمی کاربردی به دانشگاه فرهنگیان

رئیس مرکز اطلاع رسانی آموزشی و روابط عمومی از افزایش 45 درصدی فضای ورزشی درون مدرسه ای خبر داد.

به گزارش patc، مصطفی بابایی در جلسه شورای معاونت آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه دانش آموزان حدود سه سال است که از آموزش حضوری و هیجان با همسالان خود دور بوده اند، اظهار کرد: یادگیری در مدرسه یکی از مهم ترین زمان هاست.» این سخت ترین دوران زندگی هر دانش آموزی است و باید شرایطی را فراهم کنیم که دانش آموزان در این مدت انرژی خود را در فضای شاد و پرنشاط مدرسه رها کنند. مهارت های یادگیری و عملی داشته باشد.

وی افزود: ارتباط و تعامل سازنده، موثر و واقعی معلمان و مربیان مدارس با دانش آموزان می تواند در تحقق این مهم بسیار موثر باشد.

مسئول مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: آموزش های حضوری ادامه خواهد داشت و موضوع به دقت پیگیری می شود.

بابایی بابیان اینکه در طول 43 سال انقلاب اسلامی در مجموع 5 هزار و 355 سالن ورزشی درون مدرسه ای ساخته شده است، افزود: در 9 ماه گذشته با مدیریت دولت مردمی این تعداد 45 درصد افزایش یافته و هزار و 170 سالن ورزشی ساخته شده است. ساخته شده. افزایش فضاهای ورزشی درون مدرسه ای و تا پایان سال این تعداد به ۲۱۰۰ نفر می رسد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی در ادامه خاطرنشان کرد: خدمت در نظام آموزش و پرورش فرصت بسیار ارزشمندی است و باید خدا را شکر کرد، اما آنچه مهم است تلاش مضاعف مفید در حین خدمت است چرا که فرصت زودگذر است، بنابراین موثر و مؤثر است.

بابایی با اشاره به تعهد و مسئولیتی که در انجام وظایف محوله باید به عهده گرفت، تصریح کرد: در انجام فعالیت ها و دستیابی به اهداف، همکاری و تعامل داشته باشیم؛ بیاییم با برنامه و پروژه پیش برویم که تاخیر و کم کاری مانع پیشرفت نظام آموزشی می شود. .

وی با اشاره به حضور رئیس جمهور در ستاد نظارت بر آموزش و پرورش گفت: با دستور آیت الله رایس مقرر شد ساختمان های خالی که قبلاً در اختیار دانشگاه علمی کاربردی بود در اسرع وقت به دانشگاه فنکیان واگذار شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی در ادامه افزود: خبر خوش دیگر از رئیس جمهور در خصوص آموزش و پرورش؛ ایجاد خوابگاه برای دانشجویان متاهل.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بابئی در ابتدای طرح توزیع شیر رایگان در مناطق فقیرنشین استان همدان گفت: پس از چند سال از توزیع شیر رایگان بین دانش آموزان، با کمک دولت، آموزش و پرورش با پیگیری های وزیر و حمایت سایر دستگاه ها، اعتبارات خوب تغذیه دانش آموزان تصویب شده و در سال تحصیلی جاری مناطق روستایی، عشایری، مرزی و حاشیه شهرها مشمول این طرح می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا