عمومی

ورودی محورهای برون استانی شهرستان «بروجرد» ساماندهی می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، در نماینده مردم بروجرد عباس گودرزی و ترجمه کردن در جلسه شورای اسلامی روز سه‌شنبه و مرتضی شیروانی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، ساماندهی و روکش آسفالت ورودی تقاطع‌های بروجرد – اشترینان – نهاوند و بروجرد – اراک در دستور کار قرار گرفت.

عباس گودرزی در بازدید از ورودی بروجرد – اشترینان و برخی جاده های کشور بروجرد گفت: با پیگیری های شهید بروجردی روکش آسفالت جاده روستایی مگسان، وارد کردن گیلان و چند محور دیگر حتی در دستور کار است ممکن است تا هفته دولت به بهره برداری می رسند.

وی افزود: در پی تماس با معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، همچنین با ساماندهی محور بروجرد – اشترینان به سه راهی نهاوند موافقت شد.

مرتضی شیلوانی مدیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان نیز در این سفر بر لزوم بهسازی راه های استان تاکید کرد و گفت: بروجرد_اراک اجرا می شود. 400 میلیارد ریال اعتبار از سوی مدیر دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای صادر و اعلام شده است که اقدام خواهد شد.

وی افزود: در راستای تشریح وظایف سازمانی و اهداف توسعه محور، تلاش خواهیم کرد تا به جایگاه واقعی استان در حوزه حمل و نقل جاده ای دست یابیم.

دکمه بازگشت به بالا