ورزشی

وعده عزیزی‌خادم برای بهبود شرایط تیم ملی فوتبال ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بر اساس گزارشی از میر ، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 20:30 امشب در اولین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی قطر به مصاف سوریه می رود.به دلیل همه گیری تاج جدید ، هیچ دراگان اسکوچیچ و وحید هاسیمان حضور نخواهند داشت. روی نیمکت نشسته بود

از آنجا که کریم باقری و مهدا خانبان نتوانستند وارد تیم ملی شوند ، این اردوی تدارکاتی به عجیب ترین شکل برگزار شد ، لژیونرها تنها یک تمرین ایده آل با بازیکنان داخلی داشتند.

شهاب الدین عزیز حددام ، رئیس اتحادیه فوتبال شب گذشته یک شام مشترک برای بازیکنان و مربیان ترتیب داد تا بین اعضای تیم ملی وحدت ایجاد کند ، صحبت های آنها را بشنود و درباره وضعیت تیم ملی ایران صحبت کند.

در این دیدار بازیکنان باتجربه ای مانند کریم انصاری فرد ، مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش برخی مسائل را توضیح دادند و از عزیز خادم خواستند فورا توجه کند.

آنها در گفتگو با رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال از وضعیت تیم ملی ایران بسیار استقبال کردند و دیدار با تیم ملی را یکی از مهمترین دیدارهای خود دانستند.

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال در شامی با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت: «شکی نیست که از حمایت وزیر ورزش و جوانان در فوتبال و سایر زمینه ها برخوردار است. ”دیروز ، او تمرینات تیم ملی را تماشا کرد ، متأسفانه ما نتوانستیم از نزدیک ملاقات کنیم ، من از آنها برای آمدن تشکر می کنم.

وی افزود: “از آقای عزیز هدهام بخاطر تلاش هایش برای حمایت از تیم ملی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تشکر می کنم. این تلاش قابل ستایش است.” وقتی با بازیکنان فوتسال ، فوتبال ساحلی و بازیکنان فوتبال صحبت کردم ، آنها بسیار خوشحال و خوشحال هستند. با تشکر از رئیس فدراسیون

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: “باعث خوشحالی است که ما در حال تلاش برای حل مشکلات خارج از فوتبال هستیم. ما سعی می کنیم بر موفقیت تیم ملی و کشورمان تمرکز کنیم.” امیدوارم بتوانیم با مشکلات کنار بیاییم. پیروزی ما.. در شرایط فعلی پیروزی تیم ملی همه را خوشحال خواهد کرد ، با انرژی مثبتی که مردم عزیز ایران به ما داده اند ، قطعا پیروز می شویم .خدا رحمت کند و ایران عزیز را شاد کند.

علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش فوتبال نیز ضمن تشکر از رئیس انجمن فوتبال عزیز هدهام به وی گفت: “از زمانی که این پست را بر عهده گرفتی ، شرایط بسیار مطلوبی را برای تیم ملی فراهم کرده ای و بازیکنان را حمایت می کنی.” اردوی کیش ، اردوی بحرین و شرایطی که در طول این سالها برای ما فراهم شده است درست نیست.کودکان فقط باید به بازی و نتیجه گرفتن فکر کنند. البته این شرایط خوب باعث تمرکز بیشتر و سخت شدن بازیکنان در بازی های مقدماتی می شود.

وی گفت: مسیر اصلی ما از فردا آغاز می شود. به شخصه ، من فکر می کنم صلاحیت صعود کار ما است. با حمایت شما ، همکاران و تکنسین های لیگ و تلاش بازیکنان ، موفقیت در بازی پیشرو برای ما وظیفه بزرگتری است. همه ما معتقدیم بهترین نسل فوتبال ایران در کنار هم هستند. در مقایسه با سالهای گذشته ، بازیکنان کارهای بزرگی انجام داده اند.

جهانبخش در پایان صحبت های خود گفت: “فوتبال با همه چیز فرق می کند ، شیوه زندگی و شرایط افراد را تغییر می دهد.” امیدوارم از این به بعد شرایط بهتر و بهتر شود. از این نسل فوتبال حمایت کنید و 10 بازی برتر را آماده کنید تا خود را برای جام جهانی سال آینده آماده کنید.

کریم انصاری فاد نیز در این شام گفت: «در این مرحله ما زمانی برای تشکر از رئیس فدراسیون نداریم.» او همیشه در تیم ملی بوده است ، نه تنها در المپیک بحرین. با توجه به مشکلات موجود و هنوز موجود ، آنها سعی می کنند بهترین امکانات را برای تیم ملی فوتبال فراهم کنند. از طرف خودم و دیگر بازیکنان از رئیس فدراسیون تشکر می کنم.

وی ادامه داد: “ما در یک راه دشوار قدم می زنیم ، ما فقط اولین نفر هستیم.” فردا بازی آغاز می شود. با برکت مردم و دعای خدای متعال ، با تلاش بازیکنان و تکنسین ها ، امیدوارم بتوانیم بهترین عملکرد در زمین و صعود به جام جهانی

بازیکنان تیم ملی از حضور وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه آزادی تشکر کردند و گفتند: «آقای سجادی دیروز در ورزشگاه آزادی بود و تمرینات تیم ملی را از نزدیک دنبال می کرد.» متأسفانه آنها نتوانستند به ورزشگاه نزدیک شوند. زمین به دلیل رعایت نکات بهداشتی.. من شخصاً آقای سجادی را می شناسم و می دانم که او تمام تلاش خود را برای حمایت از تیم ملی فوتبال انجام خواهد داد و در کنار تیم ملی و مردم دنیای ورزش خواهد بود.

ماریو دا ، سرمربی تیم ملی فوتبال ، در شام به رئیس فدراسیون فوتبال گفت: “من از حضور شما بسیار خوشحالم. خوشحالی من را نمی توان با کلمات بیان کرد.” از اینکه مطالب بسیار خوبی را در اختیار ما قرار دادید متشکرم. امکانات من به عنوان نماینده تکنسین ها از راهنمایی شما و راهنمایی حاضران سپاسگزارم ، از فردا شب تمام تلاش خود را برای شادی مردم ایران انجام می دهیم.

وی ادامه داد: “به عنوان یکی از غول های فوتبال آسیا ، فوتبال ایران باید در جام جهانی ظاهر شود. من از طرف بازیکنان گفتم ما آنجا خواهیم بود.” من در چند روز گذشته بارها به بازیکنان گفته ام که جهان جام یک جام جهانی منحصر به فرد است. از آنجا که تنها جام جهانی است که در پاییز برگزار می شود ، همه بازیکنان و تکنسین ها حاضرند بیایند و آن را تجربه کنند. به

بنده عصر عزیز که قول داد شرایط تیم ملی ایران را بهبود بخشد

عزیز هاردنمن برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد و در بخشی از سخنان خود گفت: “حیف است که سردار در بازی با سوریه ظاهر نشود ، اما او در تمرینات قوی تر از همیشه است و دوستانش را تشویق کرد تا بازی فردا را ببرند.” همین امر در مورد سایر بازیکنان نیز صدق می کند ، به عنوان مثال ، کسانی که حتی در بحرین روی سکو رفتند نشان دادند که حرفه ای هستند. این بدان معناست که هیچ مفهوم ناسالم از رقابت در تیم وجود ندارد ، که نمی توان آن را با جهان مبادله کرد.

رئیس اتحادیه فوتبال ادامه داد: “همه تیم های ملی ما به طور کاملاً کنترل شده برنامه ریزی و کار می کنند.” در این مسیر ، هرکسی که می خواهد از مسیری که ما به آن اعتقاد داریم خارج شود و این اعتقاد توسعه است ، و خود او از این مسیر خارج شوید. امیدوارم برای جام جهانی آینده آماده باشیم. بگذارید با افتخار و افتخار به میدان برویم و امیدوارم همه شما را در بهترین باشگاه های جهان ببینم. فوتبال ایران شایسته توجه جهانی است. بازیکنانی از کره جنوبی و ژاپن در باشگاه های سراسر جهان ظاهر شده اند و ما هیچ کمبودی از آنها نداریم. تا زمانی که موفق نشوید همیشه در کنار شما خواهیم بود.

وی همچنین از مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی خبر داد و گفت: “ما به زودی از پیراهن تیم ملی رونمایی می کنیم.” ما برای اولین بار تیم ملی را از مدل سنتی رها می کنیم رونمایی در همه رده ها. ما قدم به قدم در مسیر پیشرفت فوتبال حرکت می کنیم. ما از بخشی از فروش پیراهن تیم ملی برای توسعه فوتبال مردان و زنان استفاده خواهیم کرد. ما با روبرت دومان مذاکره کردیم و در این قسمت ، برند تیم ملی را ایجاد کردیم. تا کنون ، پس از مذاکرات طولانی به نتیجه ای رسیده ایم. این اولین بار است که چنین اتفاقی می افتد و این بهترین تمرین است. هدف ما این است که یک مکانیسم برنامه ریزی شده ، استاندارد و حرفه ای برای امضای قرارداد لباس داشته باشیم.

وی افزود: سالهاست که ما به صورت سنتی پیشرفت می کنیم. با این توافق نزدیک به 30 درصد از حمایت و بازاریابی وارد زمین فوتبال می شود که برای ما مفید است. ما وظیفه داریم به استانهای فقیر کمک کنیم. با فوتبال و کشور با تغییر لباس تیم ها ، مارک جدیدی را برای فوتبال معرفی کرده ایم و اعتمادمان را به فوتبال بازگردانده ایم. هر بازی ، از کارکنان فدراسیون گرفته تا بازیکنان ، از هیچ کوششی برای افتخار به موفقیت دریغ نمی کند. آنها اخلاق را می دانند ، نظم و انضباط و الگوها برای اجرای روان همه برنامه ها مهم هستند.

سرانجام رئیس اتحادیه فوتبال گفت: “ما از این برند برای تیم های پایه و توسعه فوتبال و بانوان استفاده می کنیم.” استراتژی فدراسیون بر اساس توسعه است که نیاز به بودجه دارد. پس از بازگشت از قطر ، روی بحث لباس تمرکز می کنیم. تیم ملی فوتسال 7 سپتامبر راهی لیتوانی می شود و قبل از ارسال از پیراهن این تیم رونمایی می شود. ما باید جامعه ایران را برای خرید لباس تیم ملی تشویق کنیم و اجازه دهیم برخی از آنها در استانهای کم درآمد به دست استعدادها برسند. امروزه 31000 نفر در سیستم استعدادیابی که توسط فدراسیون تأمین می شود ثبت نام کرده اند. هدف ما تجاری سازی فوتبال با بازگشت آن به مسیر اصلی است.

دکمه بازگشت به بالا