فرهنگ و هنر

پاسخگویی به زبان انگلیسی در سامانه سفر ۰۹۶۲۹

انجمن جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد: سامانه 09629 گردشگری استان نوروزی علاوه بر خدمات رسانی به گردشگران داخلی، به صورت شبانه روزی پاسخگوی گردشگران خارجی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی انجمن جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، نوروز 1401، در راستای ارتقای تردد گردشگران خارجی و رونق گردشگری در کشور، پذیرش 24 ساعته گردشگران خارجی را صادر و صادر می کند. به گزارش patc، در روزهای هفته و تعطیلات. 09629 پردازش بررسی.

مسافران و گردشگران خارجی که دارای هرگونه مشکل گمرکی یا انتظامی هستند، نیاز به خدمات امداد خودرو یا اطلاع از جاده ها، آب و هوا، محل اقامت و غیره در هر نقطه از ایران دارند، می توانند با سامانه ملی گردشگری 09629 تماس گرفته و مزایا را برطرف و یا تجربه و تخصص را دریافت کنند. از کارشناسان مربوطه جهت ارائه راهنمای انگلیسی لازم.

پاسخگویی به تماس ها، رفع سوالات و مشکلات مسافران و گردشگران خارجی در امور مختلف اطلاعاتی و خدماتی اعم از ورود و خروج موقت گمرکی از تمامی مرزهای کشور از جمله فعالیت هایی است که مرکز فعالیت ها و مسئولیت های خود را از گذشته تا حاضر.

همچنین مسافران داخلی می توانند از طریق سامانه اطلاعات مورد نیاز سفر، رزرو مراکز اقامتی، امداد خودرو، گواهی مرزهای بین المللی و گمرکی را دریافت کرده و شکایات احتمالی را ثبت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا