فرهنگ و هنر

پاسخ «پدرخوانده» به یک ادعا

روابط عمومی سریال «پدر» در واکنش به ادعاهایی مبنی بر اینکه او طراح بازی بوده است، اعلام کرد: به دلایل حرفه ای این فرد به سرعت از پروژه کنار گذاشته شد.

در این پاسخ ارائه شده به patc آمده است:

فیلمنامه «پدرخوانده» مدت ها قبل از ساخته شدن توسط سعید ابوطالب به عنوان فیلمنامه نویس گروه بازی که چندین بازی دیگر مانند «شب مافیا»، «ارتش مخفی»، «خانه امن»، «سرحد» را ساخته بود، نوشته شد. دفاع» پاسگاه، «هاراگیری» و … آماده و ارائه خواهد شد.

واضح است که صحنه RPG گروهی با واقعیت نمایش فاصله زیادی دارد.

فیلمنامه «پدرخوانده» نیز ده ها جلسه طوفان فکری با گروه های مختلف مردم و صدها ساعت بازی را پشت سر گذاشته است و بازیکنان حرفه ای برای تمرین به گروه هایی تقسیم می شوند و سپس بازیگران به کارگردانی آقای دیرباز برای کشف، تمرین می کنند. اشکالات بازی و تمام پایان های ممکن. طبیعتاً مسابقات و خواندن از راه دور یا تمرین در جلسات نیز تغییرات جزئی داشته است.

آقای موذن زاده تنها در یک جلسه اجماع کوتاه مدت و دو جلسه تست بازی شرکت کرد و خیلی زود به دلیل ناتوانی در همکاری با چارچوب برنامه ریزی و اخلاق حرفه ای تیم از همکاری انصراف داد.

این صحنه با حضور افراد زیادی آماده شد و سپس توسط یک تیم حرفه ای به سرپرستی آقای سلطانی آموزش دید و در نهایت جلوی دوربین ظاهر شد که نتیجه آن یک بازی حرفه ای و جذاب بود.

علاوه بر این بیش از 120 نفر به صورت رسمی در این پروژه همکاری کرده اند و طبیعتاً همگی قرارداد همکاری دارند.

ادعای طراحی یک بازی در کمتر از یک جلسه نیم ساعته غیرحرفه ای است زیرا فرد با روند طراحی بازی و ساخت برنامه آشنا نیست. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا