فرهنگ و هنر

پخش زنده دعای عرفه از ۳۳ شبکه استانی صداوسیما

دعای حضرت سیدالشهدا (ع) فردا شنبه 27 تیرماه روز عرفه به صورت زنده از 33 شبکه استانی پخش می شود.

به گزارش patc، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور استان ها، دعای حضرت سیدالشهدا (ع) به مناسبت روز عرفه در قالب بیش از 4150 دقیقه برنامه تلویزیونی پخش شد. 33 شبکه استانی در دستور کار مرکز پخش استانی قرار دارد.

«عید بندگی»، «از در سلام»، «میقات» و «عرفان ناب» عناوین پخش زنده تلاوت دعای پرفیض عرفه از شبکه استانی بود.

ویژه شبکه آبادان از مسجد جامع خرمشهر ساعت 17:30، برنامه تلویزیونی آذربایجان شرقی از ساعت 17:00 چهار فریم از جوار شهدای آنهومش، گلزار شهدای تبریز، حرم امامزاده سید حمزه و مسجد شهید مدنی و شبکه آذربایجان در مسجد ارومیه پخش می شود. ساعت 18:00

مراکز اردبیل، اصفهان، البرز و ایلام به ترتیب از ساعت 15:30 تا 18:30 دعای عرفه را از مهدیه اردبیل، گلستان شهدا، مقبره امامزاده طاهر(ع) و مقبره سرباز گمنام پخش می کنند.

همچنین پخش ویژه سیمای مرکز بوشهر ساعت 17:30 از مساجد و راس این شهر آغاز می شود.

در استان چهامحال و بختیاری تلویزیون این مرکز ویژه ساعت 17:15 مصلی امام خمینی (ره) را پخش می کند. همچنین صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی ساعت 16 پخش دعای عرفه از ساحت مقدس علی بن موسی الرضا (ع) را پخش می کند.

در خراسان شمالی و جنوبی نماز عرفات به صورت زنده از ساعت 17:00. این نمایش در روستای زیارت خراسان شمالی و در حرم امام زاده سید عباس (ع) و مزار شهید امام زادگان در باقریه خراسان جنوبی پخش شد.

ویژه برنامه روز عرفه سیما خلیج فارس نیز از گلزار شهدای بندرعباس پخش می شود.

همچنین در خوزستان، زنجان، سمنم و سیستان و در بلوچستان صاحب الزمان شوشتر، حسینیه اعظم، سمنم جمعه برنامه ای را روی آنتن می برد که از 15 و 16 آغاز می شود.

سیمای مرکز فارس امسال قرائت دعای عرفات را در صحن حرم شاهچره (س) از ساعت 17 پخش کرد.

در مرکز قزوین ساعت 17:00 از مسجد نبی پخش می شود.

مرکز سیمای قم از ساعت 17:00 برنامه خود را از بقاع متبرکه حضرت فاطمه معصومه(س) و مهدیه سنندج پخش می کند که مرکز سیمای کردستان ویژه روز عرفه را به صورت زنده پخش می کند.

مرکز کرمان، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد نیز ویژه این روز را ساعت 18 پخش می کند.

فاطمیه چترود، مرز خسروی و تپه نورالشهدا یاسوج محل آماده سازی این چهره های محوری برای برنامه زنده روز عرفه با استقرار تیم های پخش سیار است.

در مراکز کیش، گلستان و گیلان به ترتیب از ساعت 16:00 و 18:00 از مسجد امام حسن مجتبی (ع)، امام عبدالله (ع) سرزمین مقدس گرگان و مصلی امام خمینی (ره) پخش می شود. در گیلان، امامزاده گلزار شهدا در شهر آستانه. اشرفیه و فاطمه اخرا روی آنتن می رود.

بر این اساس، مسجد خرم آباد، مسجد بابر و مسجد بیتورمکدیس اراک، لرستان، مازندران هستند که برنامه روز عرفه از ساعت 16:00 از آنجا آغاز می شود و سه نقطه در تصویر مرکز مرکزی قرار دارند.

به گزارش patc، سیمای مرکز خامدان ساعت 17 عرفه را از حسینیه امام خمینی (ره) و ساعت 17 و 30 دقیقه از امام امام سی ید جعفر محمد (ع) از مرکز یزد پخش می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا