بین الملل

پرسپولیس صدرنشین است ولی ایده آل بازی نمی کند/ با این شرایط مقابل تیم های مدعی به مشکل می خورند

گفتگوی پیشکسوت پرسپولیس با آنا

کارشناسان فوتبال کشورمان می گویند: پرسپولیس در صدر جدول است اما خوب بازی نمی کند.

اسماعیل حراری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره دیدار پرسپولیس و ماس کرمان اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت است. در نیمه اول اوضاع خوب پیش نرفت، بازی کند بود اما در نیمه دوم با آمدن دیابات مهاجم پرسپولیس اوضاع بهتر شد. پرسپولیس در این بازی با دو مهاجم بازی کرد و اوضاع تغییر کرد. در نیمه دوم پرسپولیس موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما دیابات تنها توانست یک گل بزند. با وجود اینکه بازی در پرسپولیس با پیروزی به پایان رسید اما به نظر من این تیم برای رسیدن به اهدافش همچنان باید تلاش کند. اگر قرار بود تیم در این شرایط به مصاف مدعیان لیگ برود، قطعا کار سختی بود.

** پرسپولیس عملکرد ضعیفی داشت

کارشناسان فوتبال چین گفتند: تیم ماس کرمان بعد از سال ها اولین سال لیگ برتر را تجربه می کند و خیلی از بازیکنان در حد استاندارد نیستند. با این شرایط پرسپولیس نمی تواند بیش از یک گل به این تیم بزند. فکر می کنم در بازی های بعدی سخت تر خواهد بود، به خصوص مقابل مدعیان لیگ برتر. این در شرایطی است که پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد اما نمی دانم چرا این تیم پنج هفته است که بی نقص بازی نمی کند.

** در این صورت پرسپولیس به جای جلو رفتن به عقب می رود

وی تاکید کرد: در بازی پرسپولیس آن شور و شوق لازم را در بازیکنان ندیدم و این مشکل ممکن است در آینده مشکل ساز شود. پرسپولیسی ها در بازی با سپاهان تنها 10 بار بازی کردند. فوتبال. تکنسین ها باید تیم ها را با جزئیات تجزیه و تحلیل کنند، نقاط ضعف آنها را پیدا کنند و روی آنها کار کنند. فکر می کنم پرسپولیس با این شرایط به جای اینکه جلو برود دارد عقب می رود.

**بهترین بازیکن لیگ گیج است

وی خاطرنشان کرد: الان بازیکنی مثل دانیال اسماعیلی فر بازیکن توانمندی است اما تکلیف خود را نمی فهمد و گنگ بازی می کند اگر بگذارند این بازیکن کارش را انجام دهد و به او برنامه بدهند چون توانایی زیادی دارد. او می توانست بله را نشان دهد، اما با توجه به اینکه این بازیکن بیشترین پاس را در این مدت داشت، گیج شده بود و به عقب بازی می کرد. امیدوارم تکنسین ها برنامه ریزی بیشتری داشته باشند و بازی بازیکنان را به دقت تحلیل کنند وگرنه با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد. البته تیم های مدعی منتظر نمی مانند و در نیمه اول به پرسپولیس گل می زنند و کار سختی است.

** محرومیت برای پرسپولیس بد است

حراری با بیان اینکه این محرومیت برای پرسپولیس خوب نبود، گفت: پرسپولیس تیم اول جدول رده بندی است. طبیعتا در این صورت محرومیت ها و وقفه ها گریبانگیر این تیم خواهد شد. تیم هایی که از فرم خارج شده و مصدومیت بیشتری دارند از این استراحت استفاده می کنند. البته من مخالف تعطیلی لیگ هستم به جز اینکه چند بازیکن ایرانی در تیم ملی حضور دارند چون این 16 تیم باید تعطیل شوند. تیم ملی بیشتر از پیشکسوتان تشکیل شده است و بازیکنان داخلی شانس کمتری برای بازی دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا