حوادث و رویدادها

پلیس از نخستین دقایق حادثه متروپل در صحنه حضور دارد / از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد

patc/ خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر فرهنگ و امور اجتماعی و سخنگوی فراهان با بیان اینکه نیروی انتظامی استان خوزستان از اولین دقیقه وقوع این حادثه در محل حادثه حضور یافت، گفت: به خانواده قربانیان و قربانیان تسلیت می گوییم. ”

سردار مهدی حاجیان در حاشیه بازدید از ساختمان کلانشهر آبادان در جمع خبرنگاران گفت: این حادثه تلخ را به خانواده جانباختگان و مجروحان تسلیت عرض می کنیم و برای قربانیان این حادثه ناگوار آرزوی سلامتی داریم.

به گزارش patc، وی افزود: فرماندهی کل نیروی انتظامی ضمن ابراز تاسف و تاسف از این ضایعه دردناک و ابراز همدردی با مجروحان و خانواده های محترمشان به اطلاع هموطنان عزیز می رساند که کنترل صحنه توسط پلیس و افسر راهور در محل حادثه شروع.”

سخنگوی فراهان ادامه داد: با دستور ویژه فرمانده معظم کل قوا، پلیس خوزستان با آمادگی کامل و استفاده از تمامی امکانات لازم برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان، تدابیر ارتقای ترافیکی، انتظامی و امنیتی را فراهم کرده است. تلاش مضاعف برای ایجاد صحنه ای آرام از هیچ تلاشی برای تسریع روند مدیریت بحران و کمک به آسیب دیدگان دریغ نخواهد کرد.

سردار حاجیان افزود: از طرف فرمانده معظم کل قوا ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم، در محل حادثه در ساختمان متروپل حضور یافته و به یگان ها و ادارات پلیس آگاهی اطلاع رسانی کردم که امدادرسانی می شود. در حال ارائه است.”

وی در پایان با تشکر از شهروندان فهیم آبدانی افزود: از مردم می خواهیم در محل حادثه حضور نداشته باشند تا کار امداد و نجات سریعتر به پایان برسد.

باید بگویم؛ عملیات سردار «حسین ساجدی نیا» در پی صدور دستور ویژه صبح امروز فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای رسیدگی به حادثه آبادان و رسیدگی به وضعیت امنیتی و انتظامی و مسائل مربوط به آن. حادثه معاون مدیرکل به همراه سردار «مهدی حاجیان» و فرجا به خوزستان رفتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا