عمومی

پیامی که در روز قدس به جهان مخابره شد

در روز جهانی شهرهای مقدس امسال، ملل آزاد در بسیاری از کشورهای جهان حتی در قلب اروپا و آمریکا حضور گسترده ای دارند و حاوی پیام های مهمی است.

به گزارش patc، به نقل از نور نیوز، مراسم گرامیداشت روز جهانی شهرهای مقدس در سال 1401 حاوی این پیام بود:

نخست اینکه حضور روز قدس در جهان اسلام و در تقویم همه کشورهای جهان نشانه حقانیت مواضع و دیدگاه های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است که بر خلاف جاسوسی ایران، قلب های آزاده جهان را تسخیر کرده است.

دوم: سخنرانی ژنرال سلامی در مراسم روز قدس در غزه و تاثیر جهانی آن سخنرانی نشان دهنده تمایل مردم فلسطین به رد هرگونه سازش و اعتماد به سپاه بود و نشان داد که هیچکس سپاه را تروریست نمی داند که بر خلاف آمریکا – غریزه صهیونیستی

سوم: حضور گسترده ملت ها در مراسم روز قدس این پیام را به رژیم موقت صهیونیستی می دهد که پنهان شدن پشت دیوارها و حمایت همه جانبه غرب نمی تواند برای این رژیم امنیت ایجاد کند.

چهارم؛ تحولات جهانی در روز قدس، گواهی بر نقاط قوت فلسطینی ها و جبهه مقاومت در اتحاد ملت هاست، به ویژه اینکه صهیونیست ها و حامیان آنها کوچکترین فعالیت رسانه ای را در جنبش مقاومت فلسطین و منطقه تحمل نمی کنند.

پنجم؛ جشن باشکوه قدس به سازشکاران و عزیزان پیام می دهد که در ازای همگرایی با نظام از حمایت آمریکا برخوردار شوند، عزاداری بر جنازه متعفن ماتم نه امنیت است و نه آن سراب جایگاه جهانی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا