ورزشی

پیمان اکبری پس از برد مقابل ژاپن: امروز جنگ سرویس‌ها بود

به گزارش شفاف، تیم والیبال پکان در دومین دیدار جام باشگاه های آسیا با نتیجه 3 بر یک مقابل سانتوری ژاپن به برتری دست یافت.
پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پس از بازی گفت: خوشحالم که بعد از سال ها با آقای کوتا یامامورا (سرمربی ژاپنی) آشنا شدم. ما در تیم های ملی ایران و ژاپن بازی کرده ایم و یک فوق العاده به یاد داشته باشید به تیمش بابت بازیشان تبریک می گویم، آنها خوب بازی کردند و خوب بازی کردند. آنها کاری به نام ندارند و برای هر توپی زحمت می کشند. به تیمم برای بازی عالی تبریک می گویم. اگرچه ست اول را باختیم اما خوب بازی کردیم.

وی افزود: ژاپن در ست اول بهتر از ما بود و مبارز تا پایان مبارزه کار کرد.بازیکنان ما نیز تلاش کردند تا امتیاز امتیازی خود را تا آخر حفظ کنند. بازی امروز یک نبرد خدماتی است. تیم ما و ژاپن به ترتیب 18 و 17 سرویس را از دست دادند زیرا باید ریسک سرویس را می پذیرفتیم، اما ما 5 سرویس مستقیم دریافت کردیم که برای ما بسیار خوب بود. ژاپن به تیم ما فشار آورد که خوب است. شما باید برای هر امتیاز بجنگید زیرا هیچ تیمی در حال حاضر بازنده یا برنده نیست.

اکبری ادامه داد: امروز المپیکی ها موزیرسکی و نگاپت در زمین حضور داشتند که هر دو در سطح خود عملکرد خوبی داشتند.آرزوی موفقیت برای نمایندگان ژاپن که هماهنگ بازی کردند. برای آنها در بازی های آینده آرزوی موفقیت دارم.

وی وقتی از میزان بالای خطای سرویس های این تیم صحبت کرد، گفت: والیبال جهانی مبتنی بر سرویس به عنوان خط حمله است، اگر تیم یک سرویس ساده را انجام دهد، توپ به راحتی به حریف داده می شود و احتمال دارد که خطای او گل شود. بنابراین با این ایده که باید از این سرویس به عنوان یک حمله استفاده کنیم، مجبور شدیم کمی ریسک کنیم. بازیکنان باید در نقاط کلیدی به خوبی سرویس کنند و این سرویس خوب ممکن است با شکست مواجه شود.

دکمه بازگشت به بالا