فرهنگ و هنر

پیکر پاک ۳۲ شهید دفاع مقدس به وطن بازمی‌گردد

patc/ خوزستان مراسم عشای ربانی 32 شهید هشت سال سنت پولس همزمان با شهادت امام جواد (ع) به وطن باز می گردد.

سردار سعید محمد بکرزاد فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مراسم ترحیم 32 شهید دوران هشت سال دفاع مقدس که توسط کمیته جستجوی مفقودین بررسی شده است در حال بازگشت به کشور است.

به گزارش patc، وی افزود: روز پنجشنبه نهم تیرماه مصادف با سالروز شهادت امام جواد(ع) پیکر مطهر 32 شهید تازه تفحص شده در دوران هشت سال دفاع مقدس وارد اسلام می شود.بطن.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این تعداد شهدا مربوط به عملیات جستجو و نجات قبل از اول تیرماه است و اگر تعداد شهدای تفحص شده تا 18 تیر افزایش یابد به این شهدا خواهند پیوست.

وی با بیان اینکه این شهدا از مرز سلامچه وارد میهن عزیزمان می شوند، گفت: پیکر پاک این شهدا به نمایندگی از ملت ایران مورد استقبال ایل قهرمان ایل کاشقای استان فارس قرار می گیرد.

باقرزاده با اشاره به اینکه اجساد این شهدا در مناطق رزمی فکه، شرق دجله و شلمچه تفحص شده است، تصریح کرد: این شهدا مرتبط با عملیات اولیه والفجر، خیبر، بدر، کربلای 5 و یک واحد در سال 1367 هستند. دشمن

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خدای نکرده این شهدا در حضور مردم سرافراز آبادان و خرمشهر و ایل عزیز کاشقایی مورد استقبال قرار گیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا