فرهنگ و هنر

پیکر چهار شهید گمنام امروز در قم تشییع و به خاک سپرده شدند

patc/ قم پنجشنبه شب همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیکر مطهر چهار شهید تازه تفحص شده با حضور مردم اقشار مختلف قم تشییع شد.

امروز همزمان با سراسر کشور در صحن آیت الله سید محمد سعیدی، بقعه متبرکه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و نماینده ولی فقیه آیت الله سید محمد سعیدی بعد از ظهر و اقامه نماز دسته جمعی مغرب و عشاء، ائمه جمعه قم برای این شهیدان دعای خیر کردند.

پیکر چهار شهید گمنام امروز در قم تشییع شد

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمود محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، طلاب و طلاب حوزه علمیه، بسیجیان و نیروهای مسلح استان، جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا و جانبازان شهدا و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

پیکر چهار شهید گمنام امروز در قم تشییع شد

پس از مرثیه خوانی و مرثیه سرایی مداح اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، مداحی این شهدا از خیابان های آیت الله مرعشی نجفی (ارم) و انقلاب اسلامی (چهارمردان) عبور کرد و بوستان علی بن جعفر(ع) به خاک سپرده شد.

مداحی شهید «محمدحسین خجسته‌راد» در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) از شهدای مدافع حرم «سید محمد» تشییع شد و مداحی حسینی در بهشت ​​معصومه به خاک سپرده شد. همراه با همرزمانش به خاک سپرده شد.

همچنین در ادامه این مراسم، مداحی دو سرباز گمنام از گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) به سمت حوزه علمیه فاطمی در خیابان شهید کلهری، خط 12 این مدرسه تشییع شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا