ورزشی

پیگیری درخواست‌های والیبالیست‌ها در هیات دولت

معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: در تمرین تیم ملی والیبال حاضر شدم تا گلایه‌ها و مطالبات بازیکنان را بشنوم و این خواسته‌ها را در جلسه هیات دولت مطرح خواهم کرد.

به گزارش patc، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور در تمرین تیم ملی والیبال حاضر شد. او در  جمع والیبالیست‌ها گفت: امروز در جمع شما حاضر شدم که خسته نباشید بگویم و برای شما آرزوی موفقیت کنم. دولت یار و یاور شما است. هر موضوعی را هم که عنوان کردید در جلسه هیات دولت مطرح خواهم کرد و به همراه آقای تقوی رییس فدراسیون والیبال پیگیری می‌کنیم تا همانطور در ایران به فوتبال بها داده می‌شود بقیه رشته‌های ورزشی هم در اولویت قرار بگیرند.
او ادامه داد: زمانی هم که در وزارت ارشاد بودم می‌گفتیم سینما همیشه بیشتر به چشم می‌آید و بقیه هنرهای دیگر را تحت شعاع خود قرار می‌دهد. باید همه رشته های ورزشی را باید توجه کنیم. آرزوی توفیق دارم. رییس جمهور برزیل هم با ما ارتباطات خوبی دارد و پذیرایی خوبی از شما داشته باشند.

معاون رئیس جمهور در جمع خبرنگاران نیز گفت: در آخرین تمرینات تیم ملی والیبال حاضر شدیم تا به آنها خدا قوت بگوییم. نبرد دشواری را در پیش دارند و ان‌شاءالله بتوانند سهمیه المپیک پاریس را دریافت کنند. مردم هم دعا کنند تا والیبالیست‌های ما سربلند باشند.

او ادامه داد: هفته‌های آینده، هفته‌های سختی برای والیبالیست‌های ما است، اما امیدواری زیادی داریم مثل گذشته سربلند باشند. والیبال ایران در سطح جهان جایگاه خوبی دارد و باید از این جایگاه دفاع کند. ظاهرا باید ۹ مسابقه پیروز شوند، تا بتوانند سهمیه المپیک را دریافت کنند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت بودجه ورزش گفت: یکی از اولویت های دولت بحث ورزش است و نمایندگان مجلس هم به این مسئله توجه دارند. قطعا در سال جاری بودجه خوبی را در نظر گرفتند، البته همه دستگاه‌ها باید کمک کنند تا ورزش ما درخشش داشته باشد.

حسینی درباره  بودجه متفاوت فدراسیون‌ها، گفت: ما تلاش کردیم که نگاه عادلانه‌ای داشته باشیم. رشته‌هایی مانند والیبال باید مورد حمایت بیشتری قرار بگیرند و حتما در این مورد با رئیس جمهور صحبت می‌کنم تا دوستان با دغدغه کمتری در مسابقات شرکت کنند.

او در مورد درخواست عبادی پور برای پرواز بیزینس والیبالیست‌ها  گفت: امروز در جمع قهرمانان حاضر شدیم تا حرف ها و گلایه ها، مطالبات بشنویم. یکی از خواسته‌های آنها در مورد پرواز بود، چون پرواز طولانی در پیش دارند و رییس فدراسیون حمایت می کند و دولت در کنار آنهاست تا این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا