خانواده و جامعه

چرا برخی افرادی که یارانه ۴۵ هزار تومانی دریافت می‌کردند، مشمول یارانه جدید نشدند؟

سازمان های یارانه گیرنده در روزهای آتی سامانه ای را برای ثبت باقی مانده تسهیلات آماده خواهند کرد، مزایای جدید.

به گزارش patc، داریوش ابوحمزاو در یک مصاحبه اینستاگرامی به سؤالات اصلی در مورد «توزیع عادلانه یارانه» و نحوه دریافت یارانه جدید توسط بازماندگان پاسخ می دهد: افرادی که قبلاً از آن محروم بودند یا افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند و بچه دار شده اند یا به هر دلیلی بازماندگان در حال گرفتن یارانه هستند. یارانه می دهد، نگران نباشید. سازمان های هدف یارانه در روزهای آینده سامانه ثبت نام یارانه بگیران را راه اندازی خواهند کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه گاهی پدر به دلایل مالی از دریافت یارانه خودداری می کند، گفت: اکنون فرزند خانواده مستقلی دارد و نیاز به دریافت یارانه دارد. اگر این افراد جزو 10 نفر اول نباشند به آنها یارانه پرداخت می شود.

ابوحمزه همچنین با اشاره به اینکه بازماندگان نگران یارانه هستند و یارانه دریافت نخواهند کرد، خاطرنشان کرد: قطعا دولت این سامانه را برای ثبت نام بازماندگان ارائه می دهد، مردم نگران نباشند، با آماده شدن سامانه اطلاع رسانی می شود و به کسی ظلمی نمی شود. . .

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در پاسخ به اینکه چرا برخی از افرادی که قبلا یارانه 45 هزار تومانی دریافت می کردند، یارانه جدیدی ندارند؟ وی تصریح کرد: قبل از سیاست جدید دولت 90 درصد از یارانه 45 هزار تومانی یارانه جدید دریافت کرده بودند، اکنون یارانه جدید مگر اینکه جزو ردیف 10 بوده و یارانه 45 هزار تومانی دریافت کرده باشند به آنها پرداخت نمی شود. .

وی همچنین درباره نحوه اعتراض مردم به دهکی که در آن حضور دارند، اضافه کرد: مردم می توانند با شماره تلفن 6369 یا 09200006369 یا سایت «پشتیبانی» http://hemayat.mcls.gov.ir نسبت به شناسایی اشتباه دهک دهم اعتراض کنند. مراجعه به سایت پشتیبانی و ثبت مشخصات در آنجا به معنای ثبت اعتراض و بررسی سیستماتیک اعتراضات فردی است.

ادامه هید

دکمه بازگشت به بالا