عمومی

چشم تیزبین فرهاد – patc

نادیده گرفتن شخصیت فرهاد مجیدی در نمایش درست موفقیت استقلال بی رحمانه است.

به گزارش patc، این روزنامه دنیای اقتصادی در ادامه نوشت: “استقلال رهبر نهایی سال 1400 خواهد بود؛ آخرین رهبر قرن چهاردهم خورشیدی. آنها در هفته بیست و دوم لیگ برتر قهرمان شدند و گل نفت آبادان شش امتیاز از پرسپولیس فاصله گرفت. بنابراین استقلال سال را بدون توجه به برتری با برتری به پایان خواهد رساند. نتیجه دربی پنجشنبه تهران آبی ها در این فصل نیز سنت سلطه خود را حفظ کرده اند گل نمی خورند با سه موقعیت سه امتیازی استقلال یک قدم دیگر به برتری یک بر یک رسید. قهرمانی فصل

این تیم به دلایلی فصل موفقی را پشت سر گذاشته است. برخی از نقش گابریل پین، دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی، به ویژه در تقویت ساختار دفاعی صحبت کردند، در حالی که برخی دیگر حول محور انگیزه بالای استقلال، اتحاد و همدلی برای شکستن طلسم شکست می چرخیدند. وریا غفوری یکی از آنهاست. استقلالی گفت: فکر می کنم امسال بهتر از فصل گذشته هستیم. حق با اوست. او قبلاً برای اعتراض به تعویض مستقیم به رختکن می رفت و حالا برای نیمکت نشینی مشکلی نیست. ویا در چند دقیقه حضورش در زمین بازوبند کاپیتانی را شکست تا انرژی و انرژی بیشتری برای نمایش بهتر به کار بگیرد. همه استقلالی ها امسال تشنه تر بودند؛ با هم راهپیمایی کردند و برای هم جنگیدند. فعلا حتی جدایی دو مدافع اصلی استقلال هم لطمه ای به این تیم وارد نکرده است.

با این حال در بررسی رموز موفقیت استقلال باید به تیزهوشی و شجاعت فرهاد مجیدی نیز اشاره کنیم. امیرحسین حسین زاده که در بازی استقلال مقابل نفت آبادان موفق به گلزنی شد، فرهاد کاشف بود. این بازیکن 21 ساله که در ابتدای فصل به همراه مجیدی به استقلال آمد، از ابتدا در ترکیب اصلی قرار گرفت و حالا 5 گل برای این تیم به ثمر رسانده است. بازیکنانی مثل جعفر سلمانی هم گزینه های او هستند که به هر حال نتیجه مثبتی برای حضور او در استقلال است. این بازیکن به عنوان وینگر چپ تاکنون 4 گل برای استقلال به ثمر رسانده است؛ کم؟ در واقع باید گفت که خریدهای دیگر فرهاد به غیر از یک رودی زستد ضعیف و همان بازی با نفت که در نهایت مجیدی مجبور شد او را از ترکیب اصلی کنار بگذارد، برای استقلال خوب بوده است. آیا زبیر نیکونفس توسط این تیم استفاده نمی شد؟ رافائل سیلوا مدافع برزیلی در بازی اول پاس را دریافت نکرد؟ آیا علیرضا رضایی دروازه بان بدی است؟ جایی که یحیی گل محمدی دروازه بان هایی مثل احمد گوهری به خدمت گرفت، فرهاد مجیدی دست به رضایی زد؛ در نتیجه استقلال الان دو دروازه بان خوب برای بازی دارد، هواداران راحت هستند، پرسپولیس اما دو دروازه بان متزلزل دارد و هیچکس نمی داند کدام یک از آنها بازی می کند. بازی بعدی بنابراین نادیده گرفتن نقش فرهاد مجیدی در موفقیت استقلال بی‌رحمانه است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا