عمومی

کاش شبیه جلال باشیم – patc

کاش ما هم مثل جلال بودیم؛ زحمت بکشید و کمتر حرف بزنید. متن خداحافظی اینستاگرام او حتی کمتر از 50 کلمه است.

به گزارش patc دنیای اقتصادی وی نوشت: در حالی که همه می دانند کار جلال حسینی در منطقه سبز به پایان رسیده و این بازیکن با باشگاه برای حضور در کادر فنی باشگاه در فصل آینده به توافق رسیده است، حسینی همچنان مجبور به اعلام بازنشستگی شد. اتفاقات جمعه شب و پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر با متنی بسیار کوتاه به فوتبال خود پایان داد و خدا را شکر کرد و از مردم ایران و خانواده اش تشکر کرد و نه بیشتر این خط پایان برای یکی از بی بدیل ترین بازیکنان فوتبال ایران است. تاریخ؛ مدافعی که سال ها طول می کشد تا به استانداردهایش نزدیک شود.

ای کاش مثل جلال بودیم؛ بیایید در حرفه خود بدرخشیم و برای دوستان و دشمنان چاره ای جز تعریف و تمجید باقی نگذاشته باشیم. بلانکو در آخرین مصاحبه خود در مورد بازیکنانی مانند رامین رضاییان و محسن مسلمان گفت: «آنها مشهورتر از فوتبالیست ها هستند.» چقدر دقیق و درست بود. مسلمان امروز 31 ساله است و به نظر می رسد سال ها فوتبال بازی کرده است، اما در همین سن و سال بود که جلال حسینی به پرسپولیس آمد و کارنامه غبطه انگیز و تکرار نشدنی از خود به جای گذاشت. تأثیر شرایط و شرایط را نمی توان پنهان کرد، اما در نهایت این افراد هستند که تصمیم می گیرند تا چه مدت می توانند سوار شوند. جلال حسینی یک «حرفه ای» به تمام معناست. او سرش را پایین انداخته و کارهای حاشیه ای خود را نادیده می گیرد و در نهایت او و تیمش برنده این طرز فکر حرفه ای هستند. اگر هر کدام از ما در هر کجا که باشد جز کار باکیفیت کاری انجام ندهیم، در نهایت خودمان را به نفع کشورمان ارتقا خواهیم داد.

کاش ما هم مثل جلال بودیم، شغلی بهتر از پول جمع کردن دوست داشتیم. مطمئناً، پول مهم است، اما اگر شغل مناسبی را انتخاب کنید، تمام تلاش خود را صرف آن کنید و موفق باشید، پول به دست می آید. حداقل 10 فوتبالیست معروف را می شناسیم که بعد از یک یا دو فصل درخشان، ناگهان عطش ثروت پیدا کردند و چنان در قراردادهایشان گم شدند که «فوتبال» را فراموش کردند. با این حال حسینی همیشه بهترین بود و به این ترتیب تا 40 سالگی قرارداد حرفه ای بست. او امروز به راحتی در کادرفنی پرسپولیس قرار می گیرد. کسی میدونه چیه؟ شاید او در این حرفه موفق باشد.

کاش ما هم مثل جلال بودیم، به موفقیت بسنده نکنید و هر سقفی را کفی برای حمله به سقف بعدی ببینید. شاید هر فوتبالیست دیگری بتواند جای حسینی را بگیرد و نیمی از افتخاراتش را بگیرد، حتی دیگر نمی خواهد بجنگد و تمرین کند. حسینی تا آخرین روزهای فوتبال حرفه ای اولین نفری بود که در تمرینات تیمی حاضر شد. زمانی که او در آستانه جام جهانی 2018 از فینال تیم ملی کنار گذاشته شد، انتظار می رفت در رده باشگاهی نیز دچار افت شود، اما این اتفاق نیفتاد. حسینی پس از جدایی از تیم ملی و از دست دادن جام جهانی، سه قهرمانی دیگر لیگ را در پرسپولیس به دست آورد.

ای کاش مثل جلال بودیم، احترام رقبا را حفظ کنیم و ارزش های اولیه را به مبالغ احمقانه و زودگذر نفروشیم. حسینی البته کم و کاستی های خاص خودش را هم دارد، مثل اینکه خیلی گلایه می کند و مدام از دست های پشت صحنه حرف می زند. اما هیچ جا یادمان نمی آید که به استقلال یا سایر رقبا تند و توهین شده باشد. عکسی از حسینی در حال نمایش «شش» دارید؟

کاش ما هم مثل جلال بودیم؛ زحمت بکشید و کمتر حرف بزنید. متن خداحافظی اینستاگرام او حتی کمتر از 50 کلمه است. در مقایسه با برخی مدیران و مسئولانی که کمترین کارهای مثبت را انجام نمی دهند، اما هر رسانه ای که باز می کنید پر از حرف هایی از این دست و ادعاهای عجیب و غریب آنهاست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا